ЦСКА удари Пирин в Благоевград

ЦСКА записа успех с 3:1 над Пирин в Благоевград в контрола.

В 10-та минута Евандро откри резултата с глава след центриране на Жеферсон отляво. Домакините изравниха в 21-та минута, а точен беше Брадли Меледже. Пламен Гълъбов отново изведе "армейците" напред след половин час игра. Той засече топката с глава след корнер, изпълнен от Тиаго.

Евандро се разписа отново в 52-та минута за 3:1. Тиаго центрира от корнер, Албентоса стреля с глава, вратарят на Пирин изби топката, а бразилският нападател вкара при добавката по земя. Последва двойна смяна в ЦСКА - Кери и Томаш замениха Давидов и Албентоса. В последните 15 минути Асен Дончев, Христо Панчев, Андрей Йорданов и Емил Ценов влязоха съответно на местата на Мазику, Уот, Евандро и Тиаго

Следващата неделя ЦСКА гостува на Локомотив в Пловдив в мач от Първа лига, който ще започне в 17:45 часа.

Състав на ЦСКА: 13. Густаво Бусато (в), 2. Стойчо Атанасов, 25. Раул Албентоса (к), 28. Пламен Гълъбов, 18. Брадли Мазику, 6. Рубен Пинто, 20. Тиаго Родригес, 3. Жеферсон, 10. Евандро, 7. Денис Давидов, 9. Тони Уот

Резерви: 1. Илия Шаламанов (в), 24. Нуно Томаш, 8. Греъм Кери, 27. Асен Дончев, 11. Андрей Йорданов, 29. Христо Панчев, 4. Емил Ценов