ЦСКА си изкара яда върху Тигрите

ЦСКА спечели с 4:0 при домакинството си на Витоша Бистрица в среща от кръга на родния шампионат. "Армейците" имаха нужда от задължителна победа, след поражението от Берое в предния кръг. Днес обаче "червените" и за миг не оставиха съмнение върху класата си над съперника.

Тони Уот откри резултата в 4-ата минута, след като направи добавка - 1:0. В 19-ата Албентоса удвои, разписвайки се с глава. В 39-ата минута Кристиян Малинов вкара трети гол, а в 73-ата асистира на резервата Евандро, който оформи крайното 4:0.

Дебют за ЦСКА направи австралийският национал Томи Юрич. Той се появи в игра в последните 15 минути и се отчете с един добър удар, който обаче бе спасен от направили добър мач днес страж на "тигрите" - Кристиян Кацарев. Вратарят бе с основна заслуга гостите да не загубят с двуцифрен резултат.