Кризата в Ботев Пловдив става все по-сериозна! Съименниците им от Враца ги разбиха (видео)

Ботев Враца разби с 3:0 Ботев Пловдив в мач от 12-ия кръгefbet Лига. По този начин съвсем се задълбочи кризата в тима на "канарчетата", които редуват слаби резултати. За тима от Враца дори не игра голямата им звезда Валери Божинов, който получи травма на загрявката и бе сменен още преди първия съдийски сигнал.

В герой за домакините се превърна резервата Петър Атанасов, който подаде за първото попадение, а след това сам реализира два гола. Даниел Генов даде аванс в 67-ата минута, докато Атанасов се разписа в 71-ата и 75-ата минути.

Трябва да се отбележи, че Едерт Кардосо беше изгонен в 33-ата минута и съвсем усложни ситуацията на гостите, които записаха четвърта поредна загуба. Така бъдещето на Желко Петрович става още по-неясно, като не е изключено скоро той да бъде уволнен от ръководството.