Радуканов дебютира с победа

Т. Михайлов

ЦСКА започна с победа с 4:2 над Миньор Перник като гост в дебюта на Милен Радуканов като старши-треньор на тима. Още през първото полувреме бе ясно къде ще отидат трите точки, след като “армейците” поведоха с 3:1.

В 23-ата минута ЦСКА поведе чрез Маркиньос, който вкара с диагонален удар от границата на наказателното поле. 10 минути по-късно Спас Делев остана сам срещу Иво Иванов и удвои. В 40-ата минута Янкович намали с глава след центриране от фаул. Акуаро обаче бързо върна преднината на “червените”.

Втората част започна с греда за Миньор след шут на Йордан Тодоров. В 54-ата минута мачът свърши, тъй като Маркиньос вкара втория си гол и резултатът набъбна до 4:1. В 81-ата Господинов вкара красив гол със силен удар в горния десен ъгъл.