Левски разгроми араби в контрола

Левски се наложи над ФК Емирейтс с впечатляващото 4:0 в контрола, която се игра в Банско. Наставникът на "сините" Петър Хубчев даде шанс за изява на няколко млади момчета от школата и те не го разочароваха.

Българите решиха всичко между 10-та и 29-та минути, когато взеха недостижима преднина. Мартин Петков откри в 10-та минута, Дени Алар удвои от дузпа в 21-та, а Насиру Мохамед оформи класиката в 29-та. В края младият вратар Петър Иванов спаси и дузпа, а с последния удар в мача Алар оформи крайния резултат.

Левски: 13. Николай Михайлов, 71. Кирил Киров, 5. Холмар Ейолфсон, 30. Костадин Илиев, 26. Александър Георгиев, 70. Мартин Райнов, 21. Асен Чандъров, 10. Франко Мазурек, 18. Насиру Мохамед, 79. Мартин Петков, 9. Дени Алар

Резерви: 12. Петър Иванов, 45. Пламен Андреев, 20. Живко Миланов, 19. Янис Каргас, 22. Нуно Рейш, 24. Георги Атанасов, 23. Хали Тиам, 25. Николай Архангелов, 27. Мартин Д. Петков, 93. Богдан Костов, 7. Паулиньо.