И без Неделев - Ботев се справи с Тигрите

Без голямата си звезда Тодор Неделев, за когото по-рано днес стана ясно, че има контузия - Ботев Пловдив стигна до победа с 2:1 над Витоша Бистрица в мач от 7-ия кръг наefbet Лига. Така тимът от Пловдив прекъсна лошата си серия от четири поредни шампионатни двубоя без победа.

Но и днес "канарчетата" не се представиха много добре. В 22-ата минута Марко Перван откри резултата с удар от воле. Витоша реагира бързо и в 33-ата минута изравни. Иванов центирра отдясно към Илия Димитров, който бе изпуснат от централните бранители на канарчетата и след удар с глава от 6-7 метра успя да вкара за 1:1.

След час игра "жълто-черните" стигнаха до нов гол, който отново бе дело на Марко Перван. Хърватинът овладя пред границата на наказателното поле и след топовен шут вкара за крайното 2:1.