Левски се реваншира на феновете си с бой над Тигрите

Левски се наложи с 4:0 при символичното си гостуване на Витоша Бистрица в мача от 6-ия кръг наefbet Лига. Двубоят се игра на стадион "Васил Левски", а "сините" и за миг не оставиха съмнение за класата си срещу този съперник. Така играчите на Петър Хубчев се реваншираха пред феновете си за загубата от Берое преди седмица.

Паулиньо вкара много красив гол в 22-ата минута и даде аванс на "сините", а след почивката паднаха останалите попадения. В 51-ата минута отново Паулиньо бе точен и удвои. Нашименто вкара в 82-ата минута, а малко след него Найджъл Робърта (89-ата минута) също се разписа и оформи крайния резултат.

Малко преди края на мача публиката аплодира мощно Холмар Ейолфсон, който се завърна в игра за "сините", след като дълго време лекува контузия. Най-скъпоплатеният играч на Левски бе очакван с голямо нетърпение и от треньорския щаб, като очакванията са, че още в следващата среща той ще може да бъде ползван още от първата минута.