Евандро отново герой за ЦСКА - този път срещу Ботев Враца

ЦСКА записа труден, но важен успех с 1:0 над гостуващия Ботев Враца в мач от кръга наefbet Лига. В герой за "армейците" отново се превърна Евандро, който реализира победното попадение, а то падна чак в 72-ата минута. Тогава Занев центрира отлично, а бразилецът успя да вкара с глава, носейки трите точки на "червените".

Бразилецът спаси ЦСКА с решаващи голове и в предишните няколко двубоя. Той се разписа на два пъти при обрата над Славия в предишния кръг за 2:1, а също така вкара и за успеха с 1:0 над Осиек в мача между двата отбора на "Армията".

Иначе в 85-ата минута врачани останаха с човек по-малко след втори жълт и съответно червен картон на Филип Ждрелич. В интерес на истината той трябваше да бъде изгонен по-рано с директен червен картон, но тогава реферът му показа само жълт за изключително грубо влизане в краката на съперников играч.