Лудогорец с лесен успех в Стара Загора

Лудогорец записа успех с 4:2 като гости на Берое в среща от втория кръг на родното първенство. В 8-ата минута разградчани откриха резултата. Жоржиньо проби по крилото и успя да навлезе в наказателното поле, където останал сам срещу Перниш не сбърка и прати топклата в мрежата за 0:1.

В 35-ата минута гостите удвоиха преднината си. След един пас в пеналта топката рикошира и попадна в непокрития Жоржиньо, който с един удар прети кълбото в мрежата от границата на пеналта - 0:2. В добавеното време Йосипович върна един гол, разписвайки се от дузпа.

В 53-ата минута интригата приключи. Недялков проби по фланга и намери непокрития Кешеру, който от точката за дузпа прати топката в мрежата за 1:3. Две минути след това при бърза атака за гостите Недялков проби и намери Жоржиньо. Той продължи за Кешеру в пеналта, а румънецът не сбирка - 1:4.

В края на мача Бриджидо центрира чудесно в пеналта, а Йосипович засече топката с глава и я прати в мрежата за крайното 2:4.