Черно море се разправи с неузнаваемо слаб ЦСКА на Армията

ЦСКА допусна втора грешна стъпка от началото на сезона. След ремито в първия кръг срещу Етър, днес "армейците" инкасираха и загуба при домакинството си на Черно море - 1:3.

Изненадата дойде още от преди двубоя, когато капитанът на тима и най-добър играч за миналия сезон - Николай Бодуров беше оставен извън групата за мача.

"Моряците" играха добре и дръпнаха още на почивката с два гола. Исмаил Иса (23) се разписа, преодолявайки доста лесно Томаш. Родриго (37) покачи на 0:2 от дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле на Стойчо Атанасов.  След час игра отново Родриго вкара топката във вратата на ЦСКА, а резервата Тони Уот се разписа почетно в в 74-ата минута. Малко преди края гостите останаха с човек по-малко за втори жълт картон на Попов.