Славия с обрат срещу Бистришките тигри

Отборът на Славия спечели първи три точки през новия сезон вefbet Лига. "Белите" се наложиха над гостуващия Витоша Бистрица, но успехът дойде след пълен обрат за - 3:2. Двубоят дори въреше към равенство, но в самия край "белите" стигнаха до победата с гол на Калоян Кръстев.

Витоша поведе в 11-ата минута, когато Георги Амзин стреля мощно от разстояние и реализира страхотен гол във вратата на Стергиакис - 1:0. Две минути след това домакините Янис Карабельов отблизо изравни – 1:1.

В 22-ата минута бистричани излязоха отново напред в резултата. Емил Гъргоров стреля отблизо и пак изведе своите напред – 2:1. След точно час игра Славия стигна до равенството. Грешка на вратаря на Витоша – Кристиян Кацарев бе наказана от Дарко Тасевски. В самият край Кръстев  вкара за крайното 3:2.