ЦСКА представи отбора и загря за ЛЕ с победа в контрола

ЦСКА победи Вихрен Сандански с 3:0 в последната си контрола преди старта на сезона. Преди старта на двубоя - "армейците" представиха отбора пред феновете, като над 3 000 души бяха дошли днес на стадион "Българска армия".

"Червените" започнаха добре мача, но направиха няколко пропуска пред вратата на тима от южния град. Все пак новото попълнение Греъм Кери откри резултата (28), а останалите попадения паднаха след почивката. Али Соу удвои (53), а Рубен Пинто вкара трети гол седем минути преди края на редовното време.

Така ЦСКА записа победа, преди първия официален мач от Лига Европа срещу черногорския Титоград.

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 24. Нуно Томаш, 28. Пламен Гълъбов, 3. Жеферсон Телес, 15. Кристиян Малинов (к), 16. Жанио Бикел, 7. Денис Давидов, 8. Греъм Кери, 23. Митко Митков, 9. Тони Уот

Резерви: 1. Петър Петров, 13. Густаво Бусато, 11. Петър Занев, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Николай Бодуров, 6. Рубен Пинто, 26. Валентин Антов, 18. Мартин Смоленски, 21. Диего Фабрини, 20. Тиаго Родригес, 10. Евандро,  22. Али Соу

Състав на Вихрен: 99. Симеон Симеонов, 5. Димитър Калчев, 13. Атнас Димитров, 6. Даниел Златков, 11. Атанас Чепилов, 3. Валери Георгиев, 98. Иван Лазаров, 83. Милен Златков, 14. Никола Георгиев, 34. Светослав Саватов, 19. Александър Якимов

Резерви: 12. Ферди Мюмюнов, 20. Божидар Янков, 7. Йордан Харизанов, 17. Евелин Георгиев, 4. Валентин Удев, 18. Петър Добринков, 33. Костадин Котев, 2. Боби Бориславов