ЦСКА удари Берое в Стара Загора и е на две точки от 1-во място

ЦСКА се наложи с 1:0 над Берое в Стара Загора в среща от кръга на плейофната фаза в Първа лига. Благодарение на този успех "армейците" са вече само на една точка зад лидера в класирането Лудогорец, който по-рано днес направи грешна стъпка, завършвайки наравно срещу Левски.

Иначе ЦСКА и Берое си размениха по едно силно полувреме. През първата част столичани бяха по-активни и логично стигнаха до попадение. В 16-ата минута Жоржиньо асистира на Тиаго, който с хубав удар от над 15 метра намери целта - 1:0. До края на първата част Соу и Жоржиньо бяха близо до нов гол за ЦСКА, но такъв не падна. След почивката Берое беше отборът, който владееше инициативата. Играчите на Александър Томаш на няколко пъти бяха близо до изравнителен гол, но лош късмет за нападателите на Берие и добрите изяви на Черниаускас спасиха трите точки за "червените".

Снимка: Официален сайт на Берое