Лудогорец стигна до точка на Армията и направи важна крачка към нова титла

ЦСКА и Лудогорец завършиха наравно - 0:0 в среща от плейофната фаза на Първа лига. Резултатът удовлетворява повече разградчани, които запазват аванса си от три точки, докато "армейците" ще се надяват на грешна стъпка на лидерите, ако искат да имат шансове за титлата.

Най-любопитното положение бе още в 7-ата минута когато Али Соу пропусна дузпа, като ударът не намери очертанията на вратата на Пламен Илиев. Гостите също имаха претенции за наказателен удар, като в 51-ата минута съдията не даде  дузпа за Лудогорец за нарушение на Малинов срещу Марселиньо.

До края обаче двата тима нямаха много положения, като определено по-интересно бе на трибуните, където около 14 000 души направиха страхотна атмосфера. Иначе в самия край Малинов и Дяков се сдърпаха и получиха червени картони.