ЦСКА удари Черно море и се върна в битката за титлата (видео)

ЦСКА записа успех с 3:1 над Черно море във Варна в среща от плейофната фаза на Първа лига. Двубоят бе дебют за новия треньор на "армейците" Добри Митов и неговите консултанти Люпко Петрович и Димитър Пенев.

"Червените" откриха резултата чрез Тиаго, който се разписа със страхотен удар в 33-ата минута. Едвин Джеси удвои в 52-ата минута, а асистенцията бе на правещият отличен мач днес Тиаго. В 66-ата минута Васил Панайотов намали. До това се стигна след трета поредна грешка на появилия се като резерва Стойчо Атанасов, което позволи на Минчев да направи отлична асистенция към бившия играч на Левски, за когото не бе проблем да се разпише.

Четвърт час преди края на срещата Али Соу вкара трети гол за червените, след като надбяха Станчев и заби кълбото в мрежата.

Така ЦСКА се доближи на 3 точки от лидера Лудогорец, като в следващия кръг тези два отбора ще премерят сили в решителен мач.