ЦСКА и Лудогорец оставиха интригата за следващите мачове

Лудогорец и ЦСКА не излъчиха победител, завършвайки наравно - 0:0 в Разград в среща от плейофната фаза на Първа лига. Двата тима направиха интересен мач и положения не липсваха, но в крайна сметка до гол така и не се стигна. Столичани и разградчани си размениха по едно полувреме. Преди почивката "червените" бяха по-активни и пропуснаха три отлични положения за гол. При две от тях Евандро излизаше сам срещу вратаря, но Ренан отрази ударите му. Жоржиньо пък не успя да нацели вратата, стреляйки от отлична позиция.

След почивката Лудогорец наложи териториално превъзходство, като на няколко пъти Черниаускас се намеси решаващо. В самия край гол на Кешерю бе отменен заради засада. Така Лудогорец продължава да води с три точки пред втория ЦСКА.