ЦСКА изхвърли Лудогорец и е на 1/2-финал за Купата (видео)

ЦСКА се класира на 1/2-финал за Купата на страната. "Армейците" се наложиха с 1:0 над Лудогорец в Разград в един двубой от 1/4-финалите и по този начин изхвърлиха шампионите от надпреварата. Единственото попадение вкара Рубен Пинто в 30-ата минута с много хубав удар от 25 метра. Малко преди това реферът не отсъди дузпа за "червените" за нарушение срещу Малинов в наказателното поле.

Друга груба съдийска грешка бе през първата част, когато се стигна до брутално влизане на Сисиньо в корема на Жоржиньо, за което играчът на Лудогорец получи само жълт картон.

През втората част "червените" бяха близо до нов гол, но удари на Бодуров и Евандров не намериха целта. В самия край пък Лъдогорец все пак бяха близо до равенството при единственото си положение, при което Вандерсон нацели греда, останал сам срещу вратаря.

Иначе двата тима ще се изправят един срещу друг отново тази събота на стадиона в Разград, като този път двубоя ще е за първенство.