Етър откри плейофите с победа и направи класически подарък на Краси Балъков (видео)

Етър се наложи над Верея с класическото 3:0 в двубой, който даде старт на плейофите в Първа лига. В 27-ата минута Велко Батрович отблизо откри резултата, като вина за гола имат всички защитници на гостите, които не успяха да пресекат дълъг пас по земя към голмайстора. В 43-ата минута Даниел Младенов се разписа, преодолявайки защитник и вратаря на тима от Стара Загора.

В 54-ата минута отново Батрович бе точен, с което сложи точка на спора. Иначе трябва да се отбележи, че начело на гостите от Стара Загора дебютира Иван Вутов, а в единайсеторката на опитния специалист бе пълно с много нови имена, след масовата чистка в клуба, която бе осъществена по време на паузата за националните отбори.

Иначе днес наставникът на "виолетовите" Красимир Балъков навършва 53 години и неговите играчи му направиха отличен подарък, побеждавайки без проблем съперника от Стара Загора.