Лудогорец с победа над Ботев Враца, рефер се прочу с отсъждане в ущърб на врачани (видео)

Лудогорец се наложи над Ботев Враца с 2:0 в мач от 24-ия кръг на Първа лига. Още при резултат 0:0 обаче зрителите станаха свидетели на една от най-странните засади. В 28-ата минута Станислав Манолев бе пресиран от Петър Златинов, а новото попълнение на Лудогорец върна назад към Пламен Илиев. Вратарят на домакините бе "понатиснат" от Валери Домовчийски, а първият асистент-съдия вдигна засада, въпреки че топката бе подадена от негов съотборник. Вижте положението ТУК

Иначе след това разградчани стигнаха до два бързи гола, които решиха развоя на срещата в тяхна полза.
В 33-ата минута Моци откри резултата, разписвайки се след центриране на Марселиньо отдясно. В 38-ата минута разградчани вкара второ попадение, което бе факт след брилянтен шут на Кешерю. След почивката до нов гол така и не се стигна и така шампионите остават еднолични лидери в класирането.