Черно море с равенство в контрола срещу поляци

Черно море завърши наравно с Медж Легница - 1:1 в приятелска среща между двата тима.

В 18-ата минута бе първата възможност за Черно море. Виктор Попов пресече топката в собствената си половина, намери отдясно Мартин Минчев, който проби и върна топката към точката на дузпата, където Лъчезар Йорданов отправи удар, но над вратата. В 26-ата поляците създадоха бърза контраатака, която завърши с опасен удар и добра намеса на Георги Китанов. В 31-вата Жоржиньо намери Аристот Ндонгала в наказателното поле, който стреля от движение, но топката премина на сантиметри от страничната греда.  В последната минута на първата част Родриго изведе Жоржиньо сам срещу вратаря, но бразилецът не успя да насочи добре топката и стреля в аут. Това бе най- чистата ситуация за първата част. Медж пък не успяха да застрашат сериозно вратата на Георги Китанов до почивката.

На почивката треньорът Илиан Илиев пусна нови 9 футболисти, като единствените, които остават в игра са Петър Витанов и Аристот Ндонгала. В 46-ата минута добра намеса на Иван Дюлгеров, който отрази силен удар от границата на наказателното поле. В 57-ата минута Иван Дюлгеров отново с блестяща намеса. Младият страж на моряците отрази удар от около 7-8 метра фронтално срещу вратата. В 68-ата минута Медж поведе в резултата. Пламен Димов фаулира футболист в наказателното поле и Пясецки реализира отсъдената дузпа. В 80-ата минута Георги Илиев центрира от фаул в наказателното поле. Пламен Димов с глава стреля в гредата, а при добавката Миро Енчев разстреля вратаря за 1:1.