Левски тръгна с хикс в контролите, каращ проби се разписа (видео)

Левски започна с равен контролните срещи в Кипър. "Сините" завършиха 1:1 с руския УФА на стадион "Г.С.З." в Ларнака, подкрепяни от група привърженици на 26-кратните шампиони, които дойдоха да подкрепят тима. Попадението за Левски отбеляза каращият проби в тима Н'Кололо. В 21-ата минута нападателят реализира красив гол от фаул. Резервата Ловро Бизяк пък изравни от дузпа в 57-ата минута.

Вратарят Николай Михайлов направи повторен дебют за "сините", като стражът бе титуляр и остана на терена 45 минути, а през втората част пази Николай Кръстев. Наставникът Славиша Стоянович пусна титуляри каращите проби Джордан Н'Кололо и Магнар Одегаард, които останаха на терена до почивката.

Французинът игра дясно крило, докато норвежецът си партнира с Давид Яблонски в центъра на защитата.

ЛЕВСКИ - УФА 1:1
1:0 Н'Кололо (21)
1:1 Бизяк (57-д)

ЛЕВСКИ (4-2-3-1): Николай Михайлов (46-Николай Кръстев), Ивайло Найденов (46-Милош Цветкович), Давид Яблонски,  Магнар Одегаард (46-Нуно Рейш), Луи Нганиони (46-Иван Горанов),  Антони Белмонт (46-Кали Тиам), Илия Юруков (46-Давиде Мариани), Паулиньо (63-Станислав Иванов), Габриел Обертан (63-Илия Димитров), Джордан Н`Кололо (46-Жерсон Кабрал), Сержиу Буш (46-Станислав Костов)