Черно море отказа Берое за топ 3 (видео)

Черно море победи Берое в мач от 18-ия кръг на Първа професионална лига. “Моряците" удариха съперника с 1:0 след гол на Виктор Генев в 35-ата минута.

В 26-ата минута Цонев от домакините стреля с глава, но Китанов сигурен улови. Само минута по-късно Панайотов стреля под стената, но право в ръцете на вратаря Перниш. В 35-ата минута Черно море поведе в резултата. След центриране отдясно на Хасани, топката попадна във Виктор Генев , който стреля форнтално по земя от точката за изпълнение на дузпа, Перниш не успя да реагира по най-добрия начин и топката влетя в мрежата за 1:0.

В 47-ата минута Дани Кики се озова на стрелкова позиция след двойно подаване, но вратарят на домакините улови. В 52-ата Ради Василев направи двойно подаване с Мартин Минчев, нападателят финтира бранител, но вместо да стреля се засуети и топката му бе избита. До края на срещата Берое упражни натиск, който обаче не доведе до сериозна опасност пред вратата на Китанов.