Славия и съдия спънаха ЦСКА в борбата за първото място

Славия победи ЦСКА с 1:0 в среща от кръга на Първа лига. "Армейците" направиха куп пропуски, като удариха две греди, а и на три пъти имаха основателни претенции за дузпа, които обаче не бяха уважени от рефера Волен Чинков.

Шест минути след началото на второто полувреме Славия шокира червените. Димитър Велковски изведе великолепно Янис Карабельов, който след шут от границата на наказателното поле заби топката под напречната греда за 1:0. В 59-ата минута Сашо Александров си изкара много наивен втори жълт картон за грубо нарешуние срещу Кирил Десподов в центъра на терена и логично бе изгонен. До края на мача обаче до нов гол така и не се стигна и така ЦСКА направи грешна стъпка в борбата за титлата.