Божинката и Домо носят победата на Ботев Враца срещу Левски насред Герена (видео)

Ботев Враца записа малко очаквана победа с 3:1 като гост на Левски на "Герена" в среща от кръга на Първа лига. В 20-ата минута Давиде Мариани даде аванс на "сините", разписвайки се от дузпа, отсъдена за задържане на Керчев срещу Белаид.

Гостите от Враца обаче стигнаха до пълен обрат. В 34-ата минута Валери Божинов бе точен от дузпа, отсъдена за нарушение на Цветкович срещу Даниел Генов. Божинката бе точен с глава в 76-ата минута за 1:2. В 87-ата минута друг бивш играч на Левски - Валери Домовчийски също попари бившия си тим. Домо се разходи като на шега през защитата на домакините и с точен удар оформи крайния резултат за радост на гостуващите фенове.

В заключителните секунди на срещата Тиам получи втори жълт картон и бе изгонен. Малко преди това Кабаков отстрани и Славиша Стоянович за оспорване на съдийско решение.