Берое громи в мача на Стара Загора, Камбуров стигна 213 гола в родното първенство (видео)

Берое записа разгромен успех с 6:0 в мача срещу съгражданите си от Верея. Двубоят бе от програмата на 16-ия кръг в Първа лига. След четвърт час Хаджиев изведе с дълъг пас Вандерсон, който успя да изпревари Цинцарски и да го прехвърли елегантно, пращайки топката в мрежата за 1:0. В 41-ата минута Цонев открадна топката в пеналта и намери Мартин Камбуров, който прати топката в мрежата с безпощаден удар. Това бе гол номер 212 за нападателя в мач номер 365 в елита.

В 54-ата минута Гаджев открадна топката и намери Цонев, който останал сам срещу Цинцарски не сбърка - 3:0. След час игра Мешка нахлу в пеналта и намери Цонев, който отбеляза втория си гол в мача от непосредствена близост - 4:0. Минута преди края на редовното време се стигна до поредна отлична атака за Берое. Камбуров намери Леони на фланга, а той центрира отлично в пеналта, където Цонев засече отблизо и прати топката в мрежата за своя трети гол в мача. В добавените минути имаше време за още един гол. Мартин Камбуров прати топката в мрежата с безпощаден удар, като това бе 213-то попадение за нападателя в елита и 6:0 за Берое.