Септември изхвърли Локо София и продължава напред за Купата

Септември София се класира на 1/4-финал за Купата на България. Играчите на Христо Арангелов победиха с 3:2 друг столичен тим - Локомотив в изключително драматичен мач с две дузпи. Срещата започа добре за домакините, след като Даниел Васев вкара след само 120 секунди игра. В 53-ата минута обаче Мирослав Будинов изравни. Нападателят се разписа от бялата точка.

Осем минути по-късно същото направи и Борис Галчев. В 69-ата минута Марио Петков изравни резултата, а победата за гостите донесе Стилиян Николов, който се разписа шест минути преди края на сблъсъка. В последните секунди Мирослав Будинов нацели страничния стълб. Това бе и последната интересна ситуация на стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда".