България с обрат срещу Кипър

България постигна успех с 2:1 при домакинството си на Кипър в срещата от 3-ия кръг на груповата фаза на новия турнир на УЕФА - Лига на нациите. Кастанос беше точен в 41-ата минута, възползвайки се от грешка на Страхил Попов. След почивката "трикольорите" заиграха по-добре и логично се стигна до обрат.

В 59-ата минута Неделев даде супер пас за Страхил Попов, а той центрира от въздуха към Десподов, който с глава вкара първото си попадение с националната фланелка. В 68-ата минута родната десетка след поредната си добра изява подаде на Страхил Попов, който центрира отлично, а Тодор Неделев със страхотно воле вдигна публиката на крака - 2:1 за България. Това бе дебютно попадение и за звездата на Ботев Пловдив.

До края играчите на Кипър опитаха да стигнат до равенство, но в крайна сметка България успя да се поздрави с успеха.