Камбуров носи победата на Берое срещу Локо Пловдив

Берое се наложи над Локомотив Пловдив с минималното 1:0 в среща от кръга Първа лига. Двата тима изиграха равностоен мач, който вървеше към нулево равенство, но в крайна сметка домакините измъкнаха победата с гол в самия край.

В 88-ата минута Цонев центрира в пеналта, а там Камбуров без проблем прати топката в мрежата за 1:0. При гола си нападателят изрази бурно радостта си, насочена към президента на "смърфовете" Христо Крушарски, заради когото напусна "Лаута" със скандал.

Доста любопитен момент бе в 58-ата минута, когато гол на Асен Георгиев бе отменен заради фаул в атака на Димитър Везалов. Защитникът надскочи бранител на Берое и подаде с глава към своя съотборник, който вкара красив гол със задна ножица във вратата на Перниш. Реферът обаче отсъди нарушение в атака.