Славия и Ботев Пловдив не си вкараха в скучен мач

Ботев Пловдив завърши наравно 0:0 като гост на Славия в двубой от 8 кръг на Първа лига. Двубоят на националния стадион “Васил Левски" предложи твърде малко интересни ситуации пред двете врати и логично завърши без победител и без отбелязан гол.

Първото полувреме на мача в центъра на София бе напълно равностойно и предложи само една добра ситуация, която Диого Кампос пропусна с неточен удар след добра работа по левия фланг и пас от страна на Густаво Афонсо.

Единствената възможност за “белите" бе в средата на второто полувреме, когато хубав удар от разстояние на Милчо Ангелов срещна напречната греда. Малко по-късно шанс се откри и пред Тодор Неделев. Осмицата на Ботев проби до наказателното поле, но ударът му намери външната страна на мрежата.

С това опасностите пред двете врати се изчерпаха и двата отбора разделиха по точка, а “канарчетата" записаха втори пореден резултат 0:0.