Загорчич: Имаше напрежение след двете загуби в шампионата и отпадането от Лига Европа

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич остана доволен след поедата на Славия с 2:0 у дома над русенския Дунав: Ето какво заяви той:

"Доволен съм от победата, но не съм доволен от представянето преди почивката. Искам във всеки мач да играем по този начин. Напрежението беше голямо след двете поредни загуби в шампионата и отпадането от Лига Европа. Това се виждаше през първата част.

Спечелихме двубоя и това беше напълно заслужено. Ако противникът беше повел в резултата, за нас щеше да бъде много трудно.

След гола ни през второто полувреме, отборът приличаше на това, което беше преди месец.

Лудогорец си остава фаворит срещу нас, няма значние колко мача има в евротурнирите. Имаме много вътрешни проблеми в състава. Футболистите показаха, че могат да правят това, което тренирахме в началото на първенството."