Гол в края спаси трите точки за ЦСКА срещу Славия

ЦСКА победи Славия с 2:1 в мач от четвъртия кръг на Първа лига, който се игра на стадион "Българска армия". Тимът на Нестор Ел Маестро поведе в добавеното време на първата част след отлично центриране на Кирил Десподов към Мауридес, който успешно насочи топката с глава в долния ляв ъгъл на вратата.

Гостите изравниха в 66-та минута след центриране от статично положение. Велковски центрира от фаул и Янис Карабельов реализира с глава, а попадението бе първо в мрежата на домакините от началото на първенството.

В 90-та минута Десподов отново подаде топката на Мауридес, който бе на отлична позиция да я засече с глава, за да донесе победата на ЦСКА с 2:1.

На ЦСКА предстои реванш срещу датския Копенхаген от турнира Лига Европа. Двубоят е в четвъртък (16 август) от 19:30 часа българско време на стадион "Телиа Паркен".