Берое и Лудогорец поделиха по точка

Берое и Лудогорец завършиха наравно - 1:1 в среща от втория кръг на Първа лига. Двата отбора направиха един доста интересен мач като за българските стандарти, като положения имаше и пред двете врати и в крайна сметка резултатът изглежда заслужен.

Във 2-ата минута Минчев намери Цонев пред наказателното поле, а той навлезе и стреля. Ударът му обаче срещна напречната греда на Ренан. До края на първата част бе доста интересно, но Перниш и Ренан запазиха две нули на таблото.

Лудогорец поведе в 57-ата минута. Бърза атака за гостите завърши с попадение на Марселиньо. Мисиджан намери Сисиньо, който центрира, а капитанът на гостите се разписа с плътен удар от границата на малкото наказателно поле. В 61-ата минута домакините стигнаха до равенството. Цветков получи топката от Цонев и бе съборен, но топката попадна в Райнов, който се разписа със страхотен удар в горния десен ъгъл - 1:1.

До края на мача до нов гол не се стигна и така двата тима поделиха по точка.