Каранга се завърна с гол при равенство на ЦСКА срещу Брьондби

ЦСКА и Брьондби не успяха да се победят, завършвайки наравно при резултат - 3:3 в последната контрола на "червените" на австрийска земя. Голямата новина преди старта на мача бе завръщането на Фернандо Каранга в игра за "армейците". Голмайсторът на тима лекува дълго време травма, но днес игра повече от едно полувреме.

Резултатът откри Ерцег в 28-ата минута, а в 42-ата минута отново той удвои. Две минути по-късно Фернандо Каранга намали. В 46-ата минута Френо вкара за трети път в червената врата. В 53-ата минута Каранга бе близо до нов гол, но пропусна да се разпише от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Енрике Рафаел.

Все пак играчите на ЦСКА не се предадоха и последваха два бързи гола на Жоржиньо (63) и Тиаго (65), които бяха доста идентични, като по този начин бе оформено крайното - 3:3.