Ботев поднови тренировки без двама от националите

Ботев Пловдив поднови своите занимания след двата почивни дни, които играчите получиха след края на редовния сезон, приключен от "жълто-черните" с домакинска победа над Дунав. "Канарчетата" стартираха седмицата с тренировка във фитнеса във вторник преди обед, а първите два дни програмата предвижда двуразови занимания. В четвъртък тренировката е една, а в петък от 11:00 ч. Ботев ще играе контрола с Марица.

В събота и неделя за "канарчетата" е предвидена почивка, а от понеделник отборът започва подготовка за първия си мач от плейофите, в които Ботев започва с гостуване на ЦСКА.

В паузата на първенството "жълто-черните" ще се готвят без двамата си национали - Тодор Неделев и Серкан Юсеин, които са ангажирани съответно с представителния и младежкия национален отбор на България.