Етър се разминаха с касите бира, Лудогорец с разгром в Търново (видео)

Лудогорец се наложи с 6:0 като гост над Етър във Велико Търново в мач от 26-ия кръг на Първа лига. Така хората на Димитър Димитров отново дръпнаха с три точки пред ЦСКА, който по-рано се наложи над Левски с 1:0. Шампионите имат 66 точки и са едноличен лидер. "Червените" са втори с три пункта по-малко.

Иначе Клаудиу Кешерю откри резултата още в петата минута. В 23-ата Вирджил Мисиджан удвои. Шест минути преди края на първата част Мисиджан направи резултата класически. В 59-ата минута Анисе вкара нов гол за 0:4. До края имаше време за още два гола, дело на Кешерю в 74-ата минута и Шверчок, разписал се малко преди последния съдийски сигнал.

Така отборът на Етър няма да получи две каси бира, обещани от защитника на ЦСКА Николай Бодуров при успех на "болярите" в днешната среща.