Витоша препъна Берое в Стара Загора (видео)

Берое не успя да победи Витоша в последен кръг от редовния сезон на ППЛ. Двубоят завърши без отбелязан гол. Домакините определено могат да съжаляват за изпуснатата победа, след като диктуваха играта през всички 90 минути, но така и не успяха да отбележат попадение.

"Не съм доволен от първото полувреме. През второто се опитахме, вложихме сърце и душа. Не успяхме да отбележим гол и за мен мача завърши закономерно 0:0. Искам да похваля съперника, които тактически доста добре се затваряха. Това бе един от мачовете, в които имахме срещу себе си доста сгъстена защита, която за съжаление не успяхме да преодолеем. Затова и не можахме да вземем трите точки. Казах на играчите, че искам да са спокойни и с високо вдигнати глави – без първото полувреме. Това са нормални процеси и може би прекалено рано започнахме да витаем и да искаме някои неща, които клуб като Берое ги заслужава. Ние обаче може би не сме осъзнали още и искащи да се случат", заяви треньорът на Берое Александър Томаш след края на мача.