Верея влезе в топ 6 и запрати Славия към последните места (видео)

Верея ще играе в първата шестица на Първа лига, след като победи при гостуването си Славия с 1:0 в среща от 24 - я кръг, която се игра на стадион "Васил Левски“ в София. Със спечелените три точки Верея си гарантира мястото сред шестте най-добри отбора в първенството, а до края на редовния сезон остават два кръг. Това е първа победа на Верея през пролетта под ръководството на Благомир Митрев.

Официален дебют с екипа на старозагорци направи Юлис Обаме Ндонг, който влезе в игра през второто полувреме.  Иначе Антон Огнянов отбеляза победното попадение в 79-та минута след центриране на Здравко Илиев отдясно. Първото полувреме на стадион "Васил Левски“ не предложи почти никакви интересни моменти пред двете врати.