Славия загуби от унгарския Халадаш в контрола

Славия загуби с 0:1 срещу унгарския елитен Халадаш в поредната си приятелска среща от лагера в турския курорт Анталия. Преди почивката Галин Иванов и Милчо Ангелов от изгодни позиции пропуснаха да открият резултата в полза на "белите".

През втората част в игра влязоха останалите играчи на Славия. Между тях беше и италианският вратар Емануеле Джерия.  В 47-ата минута унгарците реализираха попадение чрез Кристиан Колчак, който се разписа отблизо с тяло след изпълнение на корнер. Десет минути преди края на редовното време капитанът Галин Иванов получи червен картон заради невъздържана проява към съперник.

Следващата контролна среща на "белите" е на 29 януари (понеделник) с втория отбор на ЦСКА Москва.