Слаб ЦСКА премина с мъка през десет от Ботев Враца за Купата (видео)

ЦСКА се наложи над Ботев Враца с 3:1 в 1/8-финален мач от турнира за купата на България. "Армейците" изиграха изключително слабо първо полувреме, в което гостите от Враца успяха да отбележат гол. Резултатът откри Атанас Димитров в 8-ата минута, след хубав удар с глава.

До края на първата част гостите нацелиха и греда чрез Кабов. След почивката столичани заиграха по-добре и логично стигнаха до обрат. Това стана обаче след директен червен картон за Григоров от гостите в 64-ата минута. Пет по-късно Каранга изравни с помощта на рикошет, а пълният обрат осъществи Кирил Десподов в 82-ата минута. Само две по-късно Кевин Кубемба реализира трето попадение и оформи крайния резултат в мач. Така ЦСКА се класира на 1/4-финалите на турнира.