Верея и рефер писаха двойка на Левски

Верея се наложи над Левски с 2:0 на "Трейс Ареса" в среща от кръга на Първа лига. Още в третата минута Георги Андонов вкара страхотен гол във вратата на Божидар Митрев, след асистенция на Елиаш да Силва и неубедителна изява на Димитър Пиргов. При гола обаче останаха съмнения за засада.

В 29-ата минута Елиаш пусна топката между краката на Ангелов, като изведе Бенгюлзов, който бе точен, удвоявайки аванса на своя тим. Няколко минути по-късно  Димитър Пиргов вкара топката във вратата на домакините, но попадение бе отменено заради спорна засада.

След почивката Левски така и не успя да стигне до гол. Седем минути преди края Димитър Пиргов бе изгонен. Бранителят получи втори жълт картон за нарушение срещу Фенуш. Така Верея се поздрави с успеха.

Снимка: Официален сайт на Левски