Нова късна победа за ЦСКА (видео)

ЦСКА постигна нова късна победа като гост в Първа лига. След като преди седмица "армейците" надиграха Черно море с 2:0 с два гола на Руи Педро след 85-ата минута, днес те победиха Берое в Стара Загора отново с попадение на португалеца, който този път се разписа в 87-ата минута. Гостите от София центрираха от левия фланг към пеналта, където Меркадо намери с глава Руи Педро и той успя да прати топката в мрежата на Перниш с удар от въздуха за 0:1.

Като цяло успехът за ЦСКА можеше да бъде и по-изразителен, но нападателите в червено направиха един куп пропуски пред вратата на тима от Стара Загора. Освен това трябва да се отчете, че реферът не зачете две попадения на ЦСКА. При първото Чорбаджийски бе точен, но останаха съмнения, че си помогнал с ръка и голът бе отменен. Малко след това Каранга стреля с глава и прати топката в мрежата, но и това попадение бе отменено заради засада на нападателя. Така ЦСКА добави нови три точки към актива си продължава да гони втория в класирането Левски.

Снимка: Официален сайт на Берое