Левски се справи с Монтана насред Ловеч (видео)

Левски победи с 3:1 Монтана при гостуването си в Ловеч в мач от 14-ия кръг на Първа лига. “Сините" откриха резултата чрез Божидар Краев, който бе точен в 31-ата минута.  Костадин Дяков изравни в 41-ата минута и при резултат 1:1 завърши първото полувреме.

Вторият гол за "сините" бе много красив, като негов автор бе бранителят Димитър Пиргов в средата на втората част.  Мехди Бурабия намери бранителя на чиста позиция в наказателното поле, който със странична ножица простреля вратаря.

В самия край на срещата Илиан Мицански отбеляза първия си гол за тима в официален мач и така оформи крайния резултат. Така Левски продължава да няма загуба от началото на сезона и запазват второто място в подреждането след шампиона Лудогорец.

Снимка: Официален сайт на Левски