Лудогорец се справи с ЦСКА в нервен мач в Разград (видео)

Лудогорец победи ЦСКА с 2:1 на стадиона в Разград в среща от кръга на Първа лига. Двубоят бе нервен, като реферът показа много жълти и един червен картон. Шампионите поведоха в резултата след половин час игра, след като Вандерсон реализира с красив удар от 25 метра.

В 62-ата минута Моци бе точен, като вина за този гол имаше Георги Китанов, който не се намери добре при удара на румънеца. Положението за ЦСКА стана още по-неприятно, след като в 71-ата минута Рафаел Перес за пореден път доказа, че няма място в ЦСКА, получавайки отново червен картон. Все пак в края на мача "армейците" погледнаха малко по-сериозно към противниковата врата и първо нацелиха греда, а в добавеното време Густаво Кулма вкара почетното попадение.

Снимка: Официален сайт на Лудогорец