Дубълът на Левски разби Локо Пловдив с 4:0

.

Дубълът на Левски разби  Локо Пловдив с 4:0

Левски победи Локомотив Пловдив с 4:0 в среща от първенството на дублиращите отбори, която се игра днес на "Герена". По два гола за успеха на "сините" отбелязаха Николай Димитров и Боян Табаков.

Левски контролираше събитията на терена през целия мач. Домакините откриха резултата чак в 43-ата минута, когаго Николай Димитров нахлу отляво, елиминира защитник и с десния крак прати топката в мрежата за 1:0. Преди гола на Хичо с пропуски пред вратата на гостите се отличиха Павел Петков и Еньо Кръстовчев

В 70-а минута Ники Димитров отбеляза красив гол с шут от 25 метра и удвои резултата. В 80-ата минута Мариян Огнянов изведе прекрасно Боян Табаков, който не сгреши и направи резултата класически. В последната минута на мача отново Боян Табаков реализира, оформяйки крайното 4:0 в полза на домакините.

Левски - Локо Пд 4:0

1:0 Н. Димитров 44
2:0 Н. Димитров 70
3:0 Табаков 80
4:0 Табаков 90