Моуриньо: Това е позор

Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо сподели мнението си за срещата Брадфорд Сити от четвъртия кръг на Купата на Англия. Както е известно, лидерът в класирането на Висшата лига водеше с 2:0 над третодивизионния си съперник, но допусна обрат и отстъпи с 4:2.

"Не се чувствам разочарован защото правилно изпълних работата си. Мисля, че съм подготвил играчите си. По време на почивката им казах, че може да се случи всичко. Ясно е, че отговорността пада на мен, но истината е, че в Англия това се случва доста често. Но не с мен. За първи път отпадам от Купата от отбор от по-низка дивизия. Случва се - това е футбол, красив футбол. Това е красотата му. В малките отбори има специален манталитет. Уважавам противника за неговата фантастична работа. Но за голям клуб загуба от победен отбор е срам. Ние трябва да се срамуваме от това. Разочарование е неправилната дума, срам е по-правилната", заяви Моуриньо.