LIVE GAMES » FOOTBALL
Saturday 21 July
11:30 Sriwijaya 0 - 3 Arema
11:30 PSIS Semarang 0 - 1 Persib
12:00 Kawasaki Frontale 1 - 1 JEF United
12:30 Tampines Rovers 4 - 1 Geylang International
12:30 Sydney FC 1 - 2 Newcastle Jets
13:00 Binh Duong 4 - 1 Da Nang
13:00 Song Lam Nghe An 3 - 1 Hoang Anh Gia Lai
13:00 Changchun Yatai 1 - 2 Shandong Luneng
13:00 Pohang Steelers 3 - 1 Chunnam Dragons
13:00 Gyeongnam FC 2 - 2 Suwon S.B
13:00 Ulsan Hyundai 2 - 1 Gangwon FC
13:00 Suwon S.B 1 - 2 Seongnam Ilhwa
13:00 Sangju Sangmu 2 - 0 Daegu FC
13:00 Beijing Renhe 1 - 4 Shanghai Shenhua
13:00 Binh Duong 1 - 1 Quang Nam
13:00 Hai Phong 3 - 2 Than Quang Ninh
13:00 Hoang Anh Gia Lai 3 - 2 Song Lam Nghe An
13:00 Da Nang 2 - 0 Nam Dinh
13:00 Silkeborg 0 - 3 Horsens
13:00 Cerezo Osaka 3 - 3 FC Tokyo
13:00 Gamba Osaka 1 - 2 Vissel Kobe
13:00 Qingdao Jonoon 0 - 6 Guangzhou Evergrande
13:00 Shijiazhuang Yongchang 0 - 2 Shandong Taishan
13:45 Nakhon Ratchasima 1 - 0 Chainat
14:00 Chiangrai United 1 - 2 Bangkok Utd
14:00 Nam Dinh 0 - 0 Quang Nam
14:00 Thanh Hoa 2 - 3 T&T
14:00 Gangwon FC 3 - 1 Jeju United
14:00 FLC Thanh Hoa - Ho Chi Minh City
14:00 Chemnitzer FC 1 - 1 Waldhof Mannheim
14:00 Buriram United 1 - 1 Bangkok United
14:00 Trat - Nakhon Ratchasima
14:00 FC Ural 3 - 0 Akhmat Grozny
14:00 Gwangju FC 3 - 1 Gangwon FC
14:30 Mitra Kukar 0 - 2 Persija Jakarta
14:30 Bali United 2 - 3 Surabaya United
14:30 Juventus 2 - 3 Tottenham
14:30 Surabaya United 0 - 1 Persipura
14:35 Tianjin Teda 1 - 2 Chongqing Lifan
14:35 Beijing Renhe 3 - 1 Dalian Shide
14:35 Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande
14:35 Shandong Luneng - Shenzhen Ruby
14:35 Hebei CFFC 2 - 2 Tianjin Tianhai
14:35 Henan Jianye 0 - 0 Wuhan Zall
15:00 Zhetysu 1 - 2 Aktobe
15:00 Port 1 - 0 BEC Tero Sasana
15:00 Bangkok Glass 3 - 1 Muang Thong Utd
15:00 Uerdingen 1 - 0 Hallescher FC
15:00 Chongqing Lifan 2 - 2 Shanghai SIPG
15:00 Jiangsu Sainty 1 - 0 Beijing Guoan
15:00 Muang Thong United 1 - 0 Chiangrai United
15:00 Sukhothai 1 - 2 Samut Prakan City
15:00 Tobol 3 - 5 Kairat
15:00 Viettel 2 - 0 Sanna Khanh Hoa
15:00 Sai Gon 1 - 4 Ha Noi
15:00 Aalborg BK - S?nderjyskE
15:00 Esbjerg - Hobro IK
15:00 Chongqing Lifan 0 - 3 Shenzhen 1994
15:00 Guangzhou City 1 - 1 Henan Jianye
15:00 Kyzylzhar 1 - 2 Osijek
15:15 Brunei DPMM 1 - 2 Home United
16:00 Shakhter Karagandy 2 - 2 Kaisar
16:00 Ubon 1 - 0 Sukhothai
16:00 Tallinna Kalev 3 - 0 Kuressaare
16:00 Dornbirner SV 0 - 6 SV Ried
16:00 Racing Genk 4 - 0 Olympiacos
16:00 Zag??bie ?ubin - Cracovia
16:00 FS Metta/LU - Rigas FS
16:00 Malm? - Sirius
16:00 IFK G?teborg - AFC Eskilstuna
16:00 Mjallby - Halmstad
16:00 Trans Narva - Tulevik
16:00 Toronto FC - New England Revolution
16:30 Gomel 2 - 0 Dnepr Mogilev
16:30 Slask Wroclaw 3 - 1 Cracovia
16:30 Fortuna D 1 - 3 Watford
16:30 Taraz - Zhetysu
16:30 Lokomotiv Moskva 2 - 1 Tambov
17:00 Esbjerg 2 - 3 Vendsyssel
17:00 Raith Rovers 1 - 1 Heart of Midlothian
17:00 Union Vocklamarkt - Alberschwende
17:00 USK Anif 0 - 3 Wattens
17:00 RoPS Rovaniemi 1 - 0 SJK Seinаjoki
17:00 FC Honka Espoo 2 - 0 TPS Turku
17:00 ?rebro 1 - 2 Malm?
17:00 Ostersunds 4 - 1 Trelleborgs
17:00 Hirnyk-Sport 1 - 2 Sumy
17:00 Rot-Weiss Essen - Werder
17:00 Botafogo - Santos
17:00 Saint Johnstone - Ross County
17:00 Atyrau - Ordabasy
17:00 FK Ventspils - Valmiera / BSS
17:00 FC Inter Turku - FC Honka Espoo
17:00 HIFK - RoPS Rovaniemi
17:00 KuPS Kuopio - IFK Mariehamn
17:00 Bohemian - Saint Patrick's Athletic
17:00 Randers - Br?ndby
17:00 Young Boys - Servette
17:00 FC Zurich - Lugano
17:00 Kriens - Vaduz
17:00 Kairat 2 - 1 Crvena Zvezda
17:00 Liepaja 0 - 1 Young Boys
17:00 Tobol 2 - 0 Lincoln Red Imps
17:00 Kairat 0 - 1 Kisvarda
17:00 Strasbourg 1 - 2 Besiktas
17:05 Bayern 3 - 1 PSG
17:30 Atyrau - Akzhayik
17:30 Siegendorf 0 - 2 SK Sturm Graz
17:30 Kitzbuhel 2 - 2 Lafnitz
17:30 Bohemians 1905 - Mlad? Boleslav
18:00 Hoffenheim 2 - 2 Queens Park Rangers
18:00 Hohenems 2 - 5 Floridsdorfer
18:00 Inhulets 2 - 4 Avanhard
18:00 Kolos Kovalivka 4 - 0 Kobra
18:00 Zlin 3 - 2 Mlad? Boleslav
18:00 Slovan Liberec 1 - 0 Karvina
18:00 Pribram 1 - 1 Teplice
18:00 Wiener Linien 2 - 3 Wacker Innsbruck
18:00 Scheiblingkirchen - Austria Lustenau
18:00 Stadl-Paura 1 - 1 Blau-Weiss Linz
18:00 Puskas Akademia - Debrecen
18:00 Hermannstadt - Sepsi
18:00 Panionios - Hapoel T-A
18:00 Prostejov - Vlasim
18:00 Mykolaiv - Obolon-Brovar
18:00 Rukh Vynnyky - Dnepr-1
18:00 Shamrock Rovers - UCD Dublin
18:00 Politehnica Iasi - Astra Giurgiu
18:00 Tukums-2000 - FC RFS
18:00 FS Metta/LU - Valmiera / BSS
18:00 Ararat 0 - 0 Paide
18:00 Valmiera 1 - 2 Skendija
18:00 Super Nova 1 - 3 FS Metta/LU
18:05 Le Havre 0 - 2 PSG
18:15 Allerheiligen - SK Rapid Wien
18:30 Wil - Winterthur
18:30 Galatasaray - Valencia
18:30 Ludogorets - Etar
18:30 Gorodeya - Torpedo Minsk
18:30 Legia Warszawa - Pogon Szczecin
18:30 FK Jelgava - FK Liepаja
18:30 Besiktas 7 - 1 Kocaelispor
18:30 IFK Norrkoping - Ostersunds
18:30 ?ster - Trelleborg
18:30 RoPS Rovaniemi 1 - 1 Ilves
18:30 Herta 1 - 1 Lubeck
18:30 Makedonija GP 0 - 0 CSKA
18:30 Danubio 2 - 0 Plaza Colonia
18:30 Sepsi 1 - 0 U Craiova 1948
18:30 Bayer Leverkusen 1 - 2 Paderborn
18:45 Odra Opole - Tychy
18:45 Botev Plovdiv - Dunav 2010
19:00 Rapperswil-Jona 3 - 0 FC Schaffhausen
19:00 La Calera - Colo Colo
19:00 Stadlau - Gleisdorf 09
19:00 Union Gurten - Wolfsberger AC
19:00 Valur - Vikingur Reykjavik
19:00 Kongsvinger - Flor?
19:00 Wisla Krak?w - Arka Gdynia
19:00 Mura 05 - Triglav
19:00 Kalmar - GIF Sundsvall
19:00 AEK - Atromitos
19:00 SK Brann - Stabek IF
19:00 Schwaz - Kapfenberger SV
19:00 Dinamo Moskva - Rubin Kazan
19:00 Indija - Partizan
19:00 Breidablik - Grindav?k
19:00 Fylkir - IBV Vestmannaeyjar
19:00 Barnechea - Colo Colo
19:00 Strommen - Skeid
19:00 KFUM - Aalesund
19:00 Sogndal - Tromsdalen
19:00 Nest-Sotra - Notodden
19:00 Start - HamKam
19:00 Sandnes Ulf - Ullensaker / Kisa
19:00 Raufoss 4 - 2 Jerv
19:00 Midtjylland - Nordsaeland
19:00 Kuressaare - Levadia Tallinn
19:00 Flora Tallinn - Maardu
19:00 Mura 05 - Bravo Publikum
19:00 Ireland U19 - Czech Republic U19
19:00 France U19 - Norway U19
19:00 Akureyri - Akranes
19:00 Athletic Bilbao 4 - 1 Bochum
19:00 SJK 0 - 1 Lillestroem
19:00 KuPS 2 - 2 Milsami
19:00 Molde 0 - 0 Elfsborg
19:00 Koper 0 - 1 Vaduz
19:00 Zira 0 - 3 Macabi T-A
19:00 Saburtalo 1 - 0 FCSB
19:00 Lech Poznan 5 - 0 Dinamo Batumi
19:00 Udinese 1 - 2 Leverkusen
19:00 Warta Poznan 0 - 1 Pogon Szczecin
19:00 Zalgiris 4 - 0 Suduva
19:00 CSKA 1948 3 - 0 OFK Pirin
19:00 Dinamo Moskva 1 - 3 FC Krasnodar
19:00 FK Jelgava 3 - 2 FK Liepаja
19:00 Flora Tallinn - Trans Narva
19:00 Fortuna 3 - 1 Bochum
19:05 Sevilla - Benfica
19:15 San Mart?n - Real Garcilaso
19:30 Traiskirchen - Austria Klagenfurt
19:30 GAK - Mannsdorf-Grossenzersdorf
19:30 Senica - Spartak Trnava
19:30 Pogon Szczecin 1 - 1 Brondby
19:30 Ruzomberok 0 - 3 Riga
19:30 Suduva 0 - 1 Viborg
19:30 El Sharqiya 2 - 2 Al-Ittihad Al-Sakandary
20:00 Marseille - Villarreal
20:00 FC Basel - St. Gallen
20:00 Luzern - Xamax
20:00 Sparta Praha - Opava
20:00 Lendorf - Bruck/Leitha
20:00 Pinzgau - Strasswalchen
20:00 Ruzomberok - Sered
20:00 Toluca - Quer?taro
20:00 Ruzomberok - Nitra
20:00 Spartak Trnava - Sered
20:00 Zlate Moravce - Dunajska Streda
20:00 Teplice - Slavia Praha
20:00 FK Riga - FK Ventspils
20:00 Watford 0 - 4 Manchester City
20:00 PSG 4 - 0 Celtic
20:00 PSG 2 - 1 Augsburg
20:00 Stromsgodset IF 3 - 0 Odd Grenland
20:00 Sandefjord Fotball 1 - 1 Haugesund
20:00 Sarpsborg 08 1 - 1 Mjondalen
20:00 Stabek IF 2 - 3 Lillestrom
20:00 Valencia 3 - 0 Atromitos
20:00 Barcelona 4 - 0 Gimnastic Tarragona
20:00 Malmoe 2 - 1 HJK
20:00 Gzira United 2 - 2 Radnicki Nis
20:00 Levski 2 - 0 PAOK
20:00 Sparta Prague 0 - 0 Viking
20:00 MOL Fehervar 4 - 1 Gabala
20:00 B36 Torshavn 1 - 0 Tre Fiori
20:00 St Josephs 0 - 4 Slavia Praha
20:00 Basel 2 - 0 Crusaders
20:00 Petrocub 0 - 0 Laci
20:00 Vorskla 3 - 2 AIK
20:00 Antwerp 0 - 0 Drita
20:00 Rapid Wien 0 - 0 Lechia Gdansk
20:00 Brommapojkarna 1 - 0 Hammarby
20:00 Vitebsk 1 - 0 Energetyk-BDU
20:15 RB Leipzig 0 - 5 Liverpool
20:30 Atalanta 1 - 0 Bologna
20:30 Triestina 0 - 1 Roma
20:30 Cluj 3 - 0 Inter Club Escaldes
20:30 Hapoel Beer Sheva 2 - 1 Dinamo Minsk
20:30 Aris Limassol 2 - 0 Neftchi
20:45 Botev Plovdiv - Levski Sofia
20:45 Vitebsk - Minsk
20:45 Basaksehir 1 - 1 Maccabi Netanya
21:00 Aarau - Servette
21:00 Fenerbahce - Feyenoord
21:00 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv
21:00 Astra Giurgiu - FCSB
21:00 Binacional - San Mart?n
21:00 Malaga - Extremadura
21:00 Liverpool Montevideo - Cerro
21:00 Vozdovac - Backa Palanka
21:00 Napredak Krusevac - Rad
21:00 Cukaricki - Zemun
21:00 San Martin SJ - Brown
21:00 Rayo Vallecano - Bristol City
21:00 Molde FK - Sarpsborg 08
21:00 Etar - Levski Sofia
21:00 Hajduk Split 2 - 0 Istra 1961
21:00 Sandefjord - Kongsvinger
21:00 El Gounah - El Zamalek
21:00 Dinamo Bucuresti - CSU Craiova
21:00 Sporting Lisbon 0 - 0 Vitoria Setubal
21:00 Reading 0 - 3 West Ham
21:00 Mura 05 0 - 0 Ludogorets
21:00 Cukaricki 0 - 0 Sumqayit
21:00 Sepsi 3 - 1 Olimpija Ljubljana
21:00 Aris - Gomel
21:00 Racing Union - Cukaricki
21:00 River Plate - Defensor
21:00 F?nix 0 - 1 Liverpool Montevideo
21:00 Dinamo Zagreb 1 - 2 Hajduk Split
21:00 Breidablik 3 - 1 IBV Vestmannaeyjar
21:00 Union Comercio - Uni Cezar Vallejo
21:10 Olimpija - Domzale
21:15 Inter Milan - Zenit
21:15 Honved - Haladas
21:15 Mezokovesd - Paksi SE
21:15 Gorica 2 - 0 Olimpija
21:15 CSKA Sofia 1 - 0 Levski Krumovgrad
21:30 Legia Warszawa - Zag??bie ?ubin
21:30 Slovan Bratislava 0 - 0 Young Boys
21:30 Velez - Hamrun Spartans
21:30 Spartak Trnava - Newtown
21:30 Rjeka - Djurgarden
21:30 AZ Alkmaar - Tuzla City
21:30 Oxford United 1 - 0 Swansea City
21:30 Oxford United 1 - 0 Swansea City
21:30 Legia Warszawa 3 - 0 LKS Lodz
21:30 UTA Arad 1 - 3 CFR Cluj
21:45 Feirense - Penafiel
21:45 Colchester Utd 0 - 3 Tottenham
21:45 Airdrieonians 2 - 0 Motherwell
21:45 Livingston 0 - 0 Raith Rovers
21:45 St Patrick`s Athletic - Mura 05
21:45 Motherwell - Sligo Rovers
21:45 Drogheda United 2 - 1 Sligo Rovers
21:45 Bohemian 1 - 0 Shelbourne
21:45 Osasuna 3 - 1 Real Sociedad
22:00 Everton - Lille
22:00 Deportes Temuco - Antofagasta
22:00 Lyon - Fulham
22:00 Legia 2 - 1 Flora
22:00 Olympiacos 1 - 0 Neftchi
22:00 PSV 5 - 1 Galatasaray
22:00 Braga 1 - 1 Marseille
22:00 Germany - Austria
22:00 Al Ahly - El Zamalek
22:00 Vllaznia - U Craiova 1948
22:00 Rakow - Astana
22:00 BATE - Konyaspor
22:15 Aston Villa 1 - 0 Arsenal
22:15 Breidablik - Buducnost
22:30 Atlanta United - DC United
22:30 Juventude - CRB
22:30 Coritiba - Sao Bento
22:30 Deportivo Santani - 3 de Febrero
22:30 Vikingur Reykjavik - The New Saints
22:30 Guimaraes - Puskas
22:30 Rosario Central - Newell's Old Boys
22:30 Celta Vigo 0 - 2 Benfica
22:45 US Sassuolo 1 - 2 AC Milan
23:00 Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps
23:00 River Plate Asuncion 1 - 1 Nacional Asuncion
23:00 Guayaquil City - Emelec
23:00 Barcelona Еcuador - 9 de Octubre
23:00 Aucas - Independiente JT
23:00 Mushuc Runa - T?cnico Universitario
23:00 Universidad Catolica - LDU de Quito
23:15 Aves 0 - 4 Benfica
23:30 Delfin - LDU de Quito
23:30 Ayacucho - Union Comercio
00:00 Nacional Asuncion - Resistencia
00:00 Tolima 3 - 1 Once Caldas
00:15 Royal Pari - Bolivar
00:30 Universidad Catolica - Iquique
00:45 General Diaz - Olimpia
01:00 Flamengo - Botafogo
01:00 Oeste - Paysandu
01:00 Boa 2 - 1 Ponte Preta
01:00 Cruz Azul - Puebla
01:00 Vila Nova - Brusque
01:00 Cuiaba - Atlеtico Mineiro
01:00 Talleres Cordoba - Banfield
01:00 La Calera 2 - 1 Magallanes
01:00 Audax Italiano - Nublense
01:15 Palmeiras 1 - 0 Universidad Catolica
01:15 Barcelona SC 3 - 1 Velez
01:15 Arsenal Sarandi 1 - 1 Sporting Cristal
01:30 Pasto - Aguilas Doradas
01:30 Cerro Porteno 2 - 1 Libertad
01:30 Nacional M - Cerritо
01:45 Sport Rosario - Academia Cantolao
02:00 Emelec - T?cnico Universitario
02:00 Philadelphia Union - LA Galaxy
02:00 Chicago Fire - Toronto FC
02:00 New York Red Bulls - New England Revolution
02:00 Atl. Bucaramanga - Junior
02:00 America Mineiro - Palmeiras
02:15 Guarani - General Caballero
02:30 Columbus Crew - Orlando City
02:30 Columbus Crew 0 - 0 Nashville
02:30 Inter Miami 0 - 5 New England Revolution
02:30 Toronto FC 1 - 1 New York Red Bulls
02:30 New York City 1 - 0 CF Montreal
03:00 Sаo Paulo - Corinthians
03:00 Union Espanola - Audax Italiano
03:00 Pachuca - Monterrey
03:00 Atlanta United - Columbus Crew
03:00 Cincinnati 1 - 1 Atlanta United
03:00 Chicago Fire 2 - 2 DC United
03:30 Kansas City Wizards 1 - 1 San Jose Earthquakes
03:30 Nautico 2 - 1 Gremio Brazil
03:30 CSA 2 - 2 Vasco de Gama
03:30 Flamengo 4 - 1 Defensa y Justica
03:30 Argentinos Juniors 0 - 2 River Plate
03:30 Bragantino - Independiente M
03:30 Libertad 0 - 1 Junior
03:30 River Plate - Gimnasia y Esgrima LP
03:45 Envigado - Cali
04:00 Houston Dynamo - FC Dallas
04:00 Sport Huancayo - Universitario
04:00 Colorado Rapids 2 - 0 FC Dallas
04:00 Cali - Medell?n
04:05 Millonarios 2 - 1 Quind?o
05:00 Tigres - Leоn
05:00 Tijuana 2 - 1 Chivas Guadalajara
05:00 Real Salt Lake - Colorado Rapids
05:00 Quer?taro - Monterrey
05:30 CF Montreal 1 - 0 DC United
05:30 Real Salt Lake 2 - 2 LA Galaxy
05:30 Portland Timbers 2 - 1 Los Angeles FC
06:00 Portland Timbers - CF Montreal
11:00 FC Tokyo - Kashiwa Reysol
13:00 Yokohama Marinos - Al-Ain
13:00 Gangwon FC - Daejeon Citizen
13:00 Daegu FC - Gwangju FC
13:00 Vorskla Poltava - Minai
14:00 Tianjin Teda - Shanghai Shenhua
14:00 Trelleborg - Utsikten
14:00 Rubin Kazan - FC Rostov
14:00 Bundesliga 2 - Simulcast
14:00 Schalke 04 - Hansa Rostock
14:00 Hertha BSC - Kaiserslautern
14:00 1. FC Nurnberg - Elversberg
14:30 Fulham - Manchester City
14:30 Celtic - Rangers
14:30 Flora Tallinn - Pаrnu
14:35 Wuhan Three Towns - Shandong Taishan
15:00 RCD Mallorca - Las Palmas
15:00 Racing Santander - CD Mirandes
15:00 Jaca - SJK Seinаjoki
15:00 Dainava - Transinvest
15:00 Beijing Guoan - Meizhou Hakka
15:00 Duisburg - Bayer 04 Leverkusen
15:30 Obolon - Rukh Lviv
16:00 FS Metta/LU - FK Jelgava
16:00 Al Mokawloon - Al-Ittihad Al-Sakandary
16:00 Halmstads - Mjallby AIF
16:00 AIK - Sirius
16:00 Varberg - Orgryte
16:00 Sundsvall - Landskrona
16:00 Ban?k Ostrava - Mlad? Boleslav
16:00 Viktoria Plzen - Slov?cko
16:00 Gornik Zabrze - Stal Mielec
16:00 Rogaska - Aluminij
16:00 Cerro - Danubio
16:30 MTK - Puskas Akademia
16:30 France - England
16:30 Norway - Sweden
16:30 Spartak Moskva - FC Krasnodar
16:30 Bundesliga - Simulcast
16:30 1. FC Koln - Union Berlin
16:30 Borussia M?nchengladbach - Eintracht Frankfurt
16:30 Freiburg - Heidenheim
16:30 RB Leipzig - Werder Bremen
16:30 Podbrezovа - Slovan Bratislava
17:00 Suduva - Dziugas
17:00 Oulu - Gnistan
17:00 Heart of Midlothian - Dundee
17:00 Saint Mirren - Kilmarnock
17:00 Ross County - Motherwell
17:00 Livingston - Saint Johnstone
17:00 Kuressaare - Tammeka Tartu
17:00 Akranes - Vestri
17:00 Arsenal Dzerzhinsk - Slutsk
17:00 Arda - Botev Plovdiv
17:00 Premier League - Simulcast
17:00 Wolverhampton - Crystal Palace
17:00 West Ham United - Luton Town
17:00 Tottenham Hotspur - Burnley
17:00 Newcastle United - Brighton & Hove
17:00 Everton - Sheffield United
17:00 AFC Bournemouth - Brentford
17:15 Villarreal CF - Sevilla FC
17:15 Sporting Gijоn - FC Andorra
17:15 Racing de Ferrol - Alcorcоn
17:30 Portimonense - Rio Ave
17:30 Vizela - Estrela
18:00 Hapoel Tel Aviv - Ashdod
18:00 Hapoel Jerusalem - Beitar Jerusalem
18:00 Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
18:00 Maccabi Netanya - Hapoel Hadera
18:00 FK Austria Wien - Wolfsberger AC
18:00 Austria Lustenau - BW Linz
18:00 Swarovski Tirol - SCR Altach
18:00 Bundesliga - Simulcast
18:00 Al Raed - Al-Tai
18:00 Al Hilal - Al Hazm
18:00 Varazdin - Rijeka
18:00 Shakhtar Donetsk - Dynamo Kyiv
18:00 Grobina - Auda
18:30 Jagiellonia Bia?ystok - Korona Kielce
18:30 Ruzomberok - Zilina
18:30 Domzale - Radomlje
18:30 Zalaegerszeg - Paksi SE
18:30 GAIS G?teborg - Vasteras
18:30 Sparta Praha - Slavia Praha
18:30 Miramar Misiones - River Plate M
19:00 Banga - Panevezys
HIGHLIGHTS
« July 2024 » | Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Ad: livescore.in
CHAT
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SCORE!
PICS
Partner: Soccer Predictions