ЦСКА загуби първия мач срещу Нефтохимик
Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА отстъпи на Нефтохимик 2010 с 1:3 гейма в първия мач от финалната серия в Суперлигата, който се игра в зала "Младост" в Бургас.
Армейците, водени от Александър Попов, загубиха първите две части съответно с 23:25 и 17:25 точки. Третата червените спечелиха с 25:22, а четвъртият гейм беше изключително драматичен. ЦСКА водеше с 24:21, но домакините изравниха. Играта започна точка за точка, а при 27:27 след два аса Нефтохимик затвори гейма с 29:27 точки и си осигури преднина с 1:0 победи във финалната серия.
Утре (13 април) е вторият мач между двата тима. Той ще се играе от 18:30 часа в зала "Младост" в Бургас. Интересното е, че все още не са ясни часът и мястото, на което ще състоят срещите в София.
- Радост в ЦСКА 1948: Огнян Младенов стана баща на момиченце
- Глобиха ЦСКА за нацистките прояви на феновете
- Алвеша: Спартак Търнава е сериозен съперник, но вярвам в нашия отбор
- Бойко Величков: ЦСКА показа разочароваща игра, срещу Карабах трябва да сме различни
- Христо Янев: Ако трябва, ще си тръгна от ЦСКА, това не е игра на шампион
- ЦСКА стартира сезона с разочароващо реми срещу Славия
- Спартак (Варна) и ЦСКА 1948 направиха зрелищно равенство 2:2 на старта на сезона
- ЦСКА оцеля след хаос в Северна Ирландия и продължава в Лига Европа
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]