Интер продължи за Купата след пореден успех при Леонардо
Интер се класира на 1/4-финалите за Купата на Италия след като победи Катаня с 3:2. Това е трета поредна победа за "нерадзурите" под ръководството на наскоро назначения треньор Леонардо. Мачът на "Джузепе Меаца" беше оспорван, но в крайна сметка европейският шампион се поздрави с успеха.
Резултатът откри Самуел Ето'о в 15-ата минута. Камерунецът овладя центриране отляво, излъга двама бранители и с прецизен изстрел прониза вратата зад стража Скарпи. Отново Ето'о покачи на 2:0 в края на полувремето след като се възползва от пас на Майкон.
След почивката "грифоните" получиха право да изпълнят дузпа и Харджа не пропусна да намали резултата. Отговорът на Интер дойде в 59-ата минута, когато Майкон подаде на Марига, който вазвърна удобната преднина от два гола. Крайният резултат оформи Джузепе Скули с гол в добавеното време, но той се оказа незначителен за изхода на срещата.
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
- Реал Мадрид финализира трансфера на Дензъл Дъмфрис
ЗА АВТОРА
Лъчезар Михайлов създава Futbol TV (тогава Football Live), през далечната 2006 година - проект роден от интересa му към футбола и уеб програмирането. Години по-късно сайтът разполага с екип от професионалисти и се радва на растяща популярност. [...]