LIVE GAMES » FOOTBALL
Saturday 1 September
08:00 FC Ural U21 1 - 0 FC Krasnodar U21
09:30 Persipura - Bali United
11:00 Vietnam U23 1 - 1 UAE U23
11:00 Yenisey U21 1 - 1 Arsenal Tula U21
11:00 Luch-Energiya Vladivostok 0 - 1 Mordovia Saransk
11:15 Pardubice 2 - 0 Ceske Budejovice
11:30 Zilina II - Samorin
11:30 Austria Lustenau 1 - 2 Floridsdorfer AC
11:30 Semen Padang 2 - 3 Barito Putera
11:30 Persija 0 - 1 Badak Lampung
12:00 Turkey U18 0 - 1 Kazakhstan U18
12:00 Shimizu 0 - 4 Kashima Antlers
12:00 Cerezo Osaka 2 - 1 Kawasaki Frontale
12:00 Kashima Antlers 2 - 0 Nagoya
12:30 Balestier Khalsa 1 - 0 Geylang International
12:30 Albirex Niigata 2 - 0 Hougang United
12:30 Yokohama Marinos 3 - 1 Kashiwa Reysol
12:30 Hougang United 2 - 0 Home United
12:30 Balestier Khalsa 1 - 4 Brunei DPMM
12:30 Shijiazhuang Yongchang 0 - 0 Shanghai Port
13:00 Sanfrecce Hiroshima 3 - 1 Kashima Antlers
13:00 Vegalta Sendai 2 - 1 Shimizu
13:00 Urawa Reds 1 - 2 Cerezo Osaka
13:00 Jubilo Iwata 1 - 6 Nagoya
13:00 Gamba Osaka 2 - 0 Kawasaki Frontale
13:00 Kuressaare 1 - 4 Tulevik
13:00 Paide 2 - 1 Tammeka Tartu
13:00 Viltis Vilnius 0 - 3 Stumbras
13:00 Shonan Bellmare 1 - 1 Urawa Reds
13:00 Tulevik 3 - 0 Kuressaare
13:00 Gangwon FC 2 - 0 Gyeongnam FC
13:00 Incheon United 3 - 3 Ulsan Hyundai
13:00 Sangju Sangmu 1 - 1 Daegu FC
13:00 FC Seoul 0 - 2 Jeonbuk FC
13:00 AGF Aarhus 1 - 0 Esbjerg
13:00 Kazakhstan (W) 0 - 3 Serbia (W)
13:00 Qingdao Hainiu 0 - 3 Wuhan Zall
13:00 Consadole Sapporo 2 - 1 FC Tokyo
13:00 Cerezo Osaka 0 - 1 Gamba Osaka
13:00 Urawa Reds 1 - 1 Kawasaki Frontale
13:15 Academica de Coimbra 1 - 1 Benfica II
13:15 FC Twente 3 - 1 FC Utrecht
13:15 Estoril 3 - 1 Varzim
13:30 ACS Poli Timisoara 0 - 3 UTA Arad
13:30 Sangju Sangmu 1 - 2 Chunnam Dragons
13:30 Resita 1 - 2 Rapid Bucuresti
13:30 Daegu FC 1 - 0 Gangwon FC
14:00 Gangwon FC 0 - 0 FC Seoul
14:00 Krylya Sovetov 1 - 0 Anzhi Makhachkala
14:00 Arminia Bielefeld 5 - 3 Jahn Regensburg
14:00 Duisburg 0 - 1 Greuther F?rth
14:00 Dynamo Dresden - Hamburger SV
14:00 German 2 Bundesliga Simulcast
14:00 FC Ural 2 - 4 FC Krasnodar
14:00 PSM 2 - 1 Persela
14:00 Kaiserslautern 1 - 1 Waldhof Mannheim
14:00 Rangers 0 - 2 Celtic
14:00 Europa League Draw
14:30 South Korea U23 0 - 0 Japan U23
14:30 Leicester City 1 - 2 Liverpool
14:30 Lyngby 0 - 5 Viborg
14:30 PS TIRA 2 - 2 Borneo
14:30 Hamburger SV 3 - 0 Hannover 96
14:30 Holstein Kiel 1 - 1 Erzgebirge Aue
14:30 Osnabrueck - Karlsruher SC
14:30 German 2 Bundesliga Simulcast
14:30 Dalian Pro 5 - 1 Shenzhen 1994
14:30 Changchun Yatai 0 - 1 Chengdu Rongcheng
14:30 Zhejiang Green Town 3 - 0 Guangzhou Evergrande
14:35 Dalian Shide 4 - 3 Shandong Luneng
14:35 Guangzhou F.C. 2 - 0 Tianjin Teda
14:35 Hebei CFFC 1 - 1 Shanghai SIPG
15:00 Alashkert 6 - 0 Artsakh
15:00 Pyunik 0 - 3 Lori
15:00 Banants 1 - 0 Gandzasar
15:00 FK Ventspils 2 - 0 Rigas FS
15:00 Dynamo Kyiv U21 3 - 0 Karpaty Lviv U21
15:00 Brage 1 - 0 Frej
15:00 Hallescher FC 1 - 1 Osnabrueck
15:00 Munster 0 - 1 Uerdingen
15:00 Meppen 1 - 3 Hansa Rostock
15:00 Wurzburger Kickers 3 - 1 Wehen Wiesbaden
15:00 Unterhaching 3 - 0 Braunschweig
15:00 Karlsruher SC 1 - 3 Sportfreunde Lotte
15:00 Dinamo Moskva U21 2 - 1 Orenburg U21
15:00 Tom Tomsk 4 - 1 SKA Khabarovsk
15:00 Fakel 2 - 2 Zenit St. Petersburg II
15:00 Dnepr Mogilev 0 - 0 Luch Minsk
15:00 Dnepr Mogilev 0 - 0 Luch Minsk
15:00 Uerdingen - Braunschweig
15:00 Vitosha Bistritsa - Tsarsko selo
15:00 Paide - Flora Tallinn
15:00 Randers - Silkeborg
15:00 Horsens - Lyngby
15:00 Beijing Guoan 5 - 2 Chongqing Lifan
15:30 Sparta Rotterdam - AFC Ajax
15:30 MVV Maastricht - Roda JC
15:30 Club Brugge KV - KRC Genk
15:30 Conference League Draw
16:00 Slovan Liberec 0 - 0 Ban?k Ostrava
16:00 FK Spartaks Jurmala 2 - 2 FK Liepаja
16:00 Slovan Liberec 0 - 0 Ban?k Ostrava
16:00 FK Spartaks Jurmala 2 - 2 FK Liepаja
16:00 Levadia Tallinn 3 - 2 Tallinna Kalev
16:00 Metz 2 - 0 Lens
16:00 FF Jaro 3 - 0 KPV
16:00 Kolkheti-1913 0 - 2 Dila
16:00 Hermannstadt 0 - 1 Gaz Metan Medias
16:00 Shinnik Yaroslavl 1 - 0 Nizhny Novgorod
16:00 Sandefjord 3 - 1 Sandnes Ulf
16:00 Slask Wroclaw - Pogon Szczecin
16:00 Reims - LOSC Lille
16:00 Stade Rennais FC - OGC Nice
16:00 Neman Grodno - Dinamo Minsk
16:00 Zimbru - Sfintul Gheorghe
16:00 Everton - Wolverhampton
16:00 GIF Sundsvall - IFK G?teborg
16:00 Kalmar - Malm?
16:00 AIK - Djurgardens
16:00 Jonkopings Sodra - Orgryte
16:00 Brommapojkarna - Syrianska FC
16:00 CAR 1 - 1 Cape Verde
16:30 Septemvri Sofia 0 - 2 Etar
16:30 Stromsgodset IF 2 - 4 Tromso IL
16:30 Arka Gdynia 2 - 2 Zaglebie Sosnowiec
16:30 CSKA Moscow 4 - 0 FC Ural
16:30 Spartak Moskva II 2 - 1 Baltika Kaliningrad
16:30 Hoffenheim 3 - 1 Freiburg
16:30 Bayer 04 Leverkusen 1 - 3 Wolfsburg
16:30 Eintracht Frankfurt 1 - 2 Werder Bremen
16:30 Augsburg 1 - 1 Borussia Monchengladbach
16:30 Nurnberg 1 - 1 Mainz 05
16:30 German Bundesliga Simulcast
16:30 Werder Bremen - Augsburg
16:30 Arsenal Tula - CSKA Moscow
16:30 Madura United - Kalteng Putra
16:30 Skoruk Tomakovka 0 - 3 Metalist 1925
17:00 Umraniyespor 2 - 0 Giresunspor
17:00 FK Riga 3 - 0 Valmiera / BSS
17:00 S?nderjyskE 1 - 1 Hobro IK
17:00 Glenavon 1 - 1 Glentoran
17:00 Institute 0 - 0 Dungannon Swifts
17:00 Linfield 0 - 0 Ards
17:00 Newry City AFC 1 - 0 Cliftonville
17:00 Warrenpoint Town 1 - 6 Ballymena United
17:00 Brighton & Hove 2 - 2 Fulham
17:00 Chelsea 2 - 0 AFC Bournemouth
17:00 Crystal Palace 0 - 2 Southampton
17:00 Everton 1 - 1 Huddersfield Town
17:00 West Ham United 0 - 1 Wolverhampton
17:00 SJK Seinаjoki 0 - 0 KuPS Kuopio
17:00 Livingston 2 - 1 Hibernian
17:00 Dundee 1 - 3 Motherwell
17:00 Hamilton Academical 1 - 2 Saint Johnstone
17:00 Aberdeen 0 - 2 Kilmarnock
17:00 Heart of Midlothian 4 - 1 Saint Mirren
17:00 Klubi-04 2 - 2 JJK
17:00 Oulu 2 - 1 HIFK
17:00 Kajaani 3 - 1 KTP
17:00 Saint Petersburg U18 1 - 1 Kyrgyzstan U18
17:00 Avangard Kursk 1 - 0 Armavir
17:00 Lugo 3 - 2 Numancia
17:00 Rukh Vynnyky 0 - 2 Kolos Kovalivka
17:00 Hirnyk-Sport 2 - 2 Prykarpattia
17:00 Zirka 2 - 0 Inhulets
17:00 AIK 3 - 0 H?cken
17:00 Degerfors 1 - 1 Helsingborg
17:00 Isloch 0 - 1 Gomel
17:00 West Bromwich Albion 2 - 1 Stoke City
17:00 Olimpik Donetsk - Shakhtar Donetsk
17:00 FC Basel 2 - 1 Lugano
17:00 Luzern - Young Boys
17:00 Thun - Sion
17:00 Vaduz - Grasshopper
17:00 Aalborg BK - FC K?benhavn
17:00 Col?n Santa Fe - Rosario Central
17:00 Atletico Tucuman - Arsenal de Sarandi
17:00 Kukesi - Laci
17:00 FC Lahti - IFK Mariehamn
17:00 Krumkachy 2 - 0 Dinamo Minsk
17:00 Kazahstan 2 - 2 Ukraine
17:00 OFK Pirin 0 - 2 Arda
17:00 Isloch 1 - 2 Topredo BelAZ
17:00 Tukums 3 - 0 FC Daugava Daugavpils
17:00 Veres 3 - 1 Chornomorets
17:10 Al Rayyan 2 - 1 Al Kharitiyath
17:30 Tambov 3 - 1 Sibir Novosibirsk
17:30 Mykolaiv 0 - 0 Avanhard
17:30 Austria Lustenau 1 - 0 Liefering
17:30 Opava - Slavia Praha
17:30 Teplice - Karvina
17:30 Jablonec - Ban?k Ostrava
17:30 Ceske Budejovice - Zlin
17:45 Luftetari 0 - 1 Flamurtari
17:45 Zilina 0 - 1 Slovan Bratislava
17:45 LKS Lodz 2 - 3 Bytovia Bytow
17:45 CSKA Sofia - Levski Sofia
17:45 Energetyk-BDU - Shakhtyor Soligorsk
17:45 Willem II - Feyenoord
17:45 BV Vitesse 2 - 1 AZ Alkmaar
17:55 Iceland (W) 0 - 2 Germany (W)
18:00 Ararat-Armenia 3 - 1 Shirak
18:00 Iquique 3 - 1 O Higgins
18:00 Zlin 3 - 0 Pribram
18:00 Mlad? Boleslav 1 - 1 Teplice
18:00 Opava 2 - 0 Jablonec
18:00 Nimes 2 - 4 Paris Saint-Germain FC
18:00 Hapoel Raanana 2 - 1 Ironi Kiryat Shmona
18:00 Sochi 1 - 1 Krasnodar II
18:00 Chertanovo 4 - 0 Tyumen
18:00 Debrecen 1 - 1 Haladas
18:00 FK Austria Wien 2 - 1 Mattersburg
18:00 SCR Altach 1 - 2 Sankt Poelten
18:00 Wacker Innsbruck 2 - 1 Hartberg
18:00 Austrian Bundesliga Simulcast
18:00 FK Austria Wien - SK Rapid Wien
18:00 Sankt Poelten - Hartberg
18:00 SCR Altach - SK Sturm Graz
18:00 Tondela - Santa Clara
18:00 Tromsdalen - HamKam
18:00 Strasbourg - Monaco
18:00 Neftchi - Sumqayit
18:00 Hermannstadt - Targoviste
18:00 Valencia CF - RCD Mallorca
18:00 FK Riga - Tukums-2000
18:00 Botosani 0 - 0 Arges
18:00 Jaca 2 - 1 FC Honka Espoo
18:00 Trans Narva 2 - 1 Tallinna Kalev
18:00 Al Feiha 0 - 0 Al Raed
18:00 Al-Tai 1 - 0 Abha
18:15 Al Ahli 1 - 4 Al-Gharrafa
18:30 Belenenses 0 - 0 Vitoria Setubal
18:30 Astra Giurgiu 0 - 0 Voluntari
18:30 HJK Helsinki - RoPS Rovaniemi
18:30 Lech Pozna? - Cracovia
18:30 IFK Norrkoping - Hammarby
18:30 H?cken - Falkenbergs FF
18:30 Trelleborg - Vasteras
18:30 Dalkurd 3 - 1 Norrby
18:30 Arsenal - Tottenham Hotspur
18:30 VPS Vaasa 0 - 2 Ilves
18:30 FC Honka Espoo 0 - 1 HIFK
18:30 Petrolul Ploiesti 2 - 2 FC Otelul Galati
18:45 Botev Plovdiv 0 - 0 CSKA Sofia
18:45 Maccabi Haifa 2 - 0 Ashdod
19:00 FS Metta/LU 3 - 0 FK Jelgava
19:00 Stabek IF 3 - 3 Sandefjord Fotball
19:00 Slask Wroclaw 0 - 1 Wisla Krak?w
19:00 FC Krasnodar 2 - 1 Lokomotiv Moskva
19:00 FC Porto II 2 - 1 Viseu
19:00 Braga II 0 - 3 Penafiel
19:00 Elche 0 - 2 Reus Deportiu
19:00 Zaragoza 1 - 1 Las Palmas
19:00 Cukaricki 1 - 1 Radnicki Nis
19:00 ?rebro 2 - 1 Ostersunds
19:00 AS Eupen 2 - 1 Standard de Li?ge
19:00 Rapperswil-Jona 2 - 1 Aarau
19:00 Winterthur 1 - 1 FC Schaffhausen
19:00 Bologna 0 - 3 Internazionale Milano
19:00 Carpi 0 - 1 Cittadella
19:00 Nuova Cosenza - Hellas Verona
19:00 Padova 1 - 0 Venezia
19:00 Spezia 3 - 2 Brescia
19:00 Italian Serie B Simulcast
19:00 Levadia Tallinn - Maardu
19:00 Eintracht Frankfurt - Fortuna Dusseldorf
19:00 Lazio - Roma
19:00 Dunajska Streda - Slovan Bratislava
19:00 Ferencvаros - Diоsgyоr
19:00 Spartak Moskva - Zenit St. Petersburg
19:00 Ranheim - Kristiansund
19:00 Sarpsborg 08 - Viking FK
19:00 Tromso IL - Haugesund
19:00 Lillestrom - SK Brann
19:00 Mjondalen - Molde FK
19:00 Notodden - KFUM
19:00 Raufoss - Nest-Sotra
19:00 Ullensaker / Kisa - Strommen
19:00 Aalesund 4 - 0 Jerv
19:00 PAOK - Panionios
19:00 Saburtalo - Chikhura
19:00 Juve Stabia - Pisa
19:00 Pescara - Pordenone
19:00 IBV Vestmannaeyjar - Valur
19:00 Kopavogur - Vikingur Reykjavik
19:00 Midtjylland - Br?ndby
19:00 Varazdin - Gorica
19:00 Lugo - Alcorcоn
19:00 Rayo Vallecano - Deportivo
19:00 Sporting Gijоn - Albacete
19:00 Al Jaish - Nouadhibou
19:00 Speranta Nisporeni - Petrocub
19:00 RSC Anderlecht - Standard de Li?ge
19:00 Celje 3 - 0 Rudar
19:00 Carlos Stein 0 - 1 UTC Cajamarca
19:00 Coquimbo Unido 0 - 0 Audax Italiano
19:00 Finland 0 - 0 Wales
19:00 Senegal 2 - 0 Togo
19:00 Guinea-Bissau 1 - 1 Guinea
19:00 Роскилде 1 - 2 Odense BK
19:00 Wolfsburg (W) - Bordeaux (W)
19:00 Sparta Praha (W) - Koge (W)
19:00 Al Raed 1 - 0 Al Wahda
19:00 Cukaricki 3 - 1 Mladost Lucani
19:00 FK Riga 3 - 5 FK Jelgava
19:00 LKS Lodz 0 - 2 Warta Poznan
19:15 Fenerbahce 2 - 3 Kayserispor
19:15 Akhisar Belediye 1 - 1 Sivasspor
19:15 Eskisehirspor 2 - 0 Karabukspor
19:15 Defensa y Justicia 1 - 1 Belgrano
19:15 Panathinaikos 3 - 1 Lamia
19:15 Larissa - Olympiacos
19:15 Newell's Old Boys - Huracan
19:15 Talleres Cordoba - Aldosivi
19:15 Genclerbirligi - Istanbul BB
19:15 Sivasspor - Gaziantep BB
19:15 Giresunspor - Hatayspor
19:15 Fatih Karagumruk - Menemen Belediyespor
19:15 Botev Vratsa 0 - 1 Cherno More
19:20 Al Ahli 1 - 1 Al Taawon
19:20 Al-Arabi 5 - 1 Umm-Salal
19:30 Celta de Vigo 2 - 0 Atletico de Madrid
19:30 Dinamo Brest 2 - 1 Minsk
19:30 Elazigspor 1 - 2 Balikesirspor
19:30 Shakhtar Donetsk 2 - 0 Mariupol
19:30 Slaven Koprivnica 1 - 1 Hajduk Split
19:30 VVV Venlo 1 - 1 SC Heerenveen
19:30 Manchester City 2 - 1 Newcastle United
19:30 Stuttgart 0 - 3 Bayern Munchen
19:30 Millwall 1 - 2 Swansea City
19:30 Zorya Luhansk - Dynamo Kyiv
19:30 Universidad de Concepcion - Palestino
19:30 US Sassuolo 3 - 1 Hellas Verona
19:30 Bundesliga 2, Simulcast
19:30 Braunschweig 1 - 1 St. Pauli
19:30 Fortuna Dusseldorf 3 - 1 Karlsruher SC
19:45 Minsk - BATE
19:50 Hapoel Beer Sheva - Hapoel Hadera
20:00 Slavia Praha 4 - 0 Viktoria Plzen
20:00 Maccabi Netanya 1 - 1 Bnei Sakhnin
20:00 Dunajska Streda 5 - 0 Sered
20:00 Ruzomberok 4 - 0 Senica
20:00 Nitra 4 - 1 Zlate Moravce
20:00 Zemplin Michalovce 2 - 0 Podbrezovа
20:00 Cadiz 1 - 1 Real Oviedo
20:00 Lugano 1 - 0 FC Zurich
20:00 Sion 0 - 3 Young Boys
20:00 Trencin - Nitra
20:00 Lamia - Atromitos
20:00 KR Reykjavik - Akranes
20:00 Hapoel Raanana - Beitar Jerusalem
20:00 Pumas UNAM 2 - 1 Toluca
20:00 Sabail - Karabakh
20:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc
20:00 Atletico de Madrid - SD Eibar
20:00 RCD Espanyol - Granada
20:00 Girona - Malaga
20:00 Skenderbeu - Bylis
20:00 Partizani Tirana - Flamurtari Vlore
20:00 Everton - Blackburn
20:00 Vllaznia (W) - Juventus (W)
20:00 Ludogorets 2 - 2 Levski Sofia
20:00 Honved 0 - 0 Ujpest
20:00 Radnik Surdulica 0 - 1 Backa Topola
20:00 Odense BK 1 - 2 Vejle
20:00 Orgryte 0 - 3 Oerebro
20:15 Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehuda
20:15 Deportivo Cuenca - T?cnico Universitario
20:15 Umm-Salal 2 - 2 Qatar SC
20:15 Muaither 5 - 2 Al Markhiya
20:30 Ujpest 0 - 0 Honved
20:30 Mezokovesd 2 - 0 Puskas Akademia
20:30 MTK 0 - 1 Varda
20:30 Diоsgyоr 0 - 0 Paksi SE
20:30 Botev Vratsa - Ludogorets
20:30 FC Porto - Vitoria Guimaraes
20:30 Arka Gdynia 0 - 0 Gornik Leczna
20:30 Cadiz 3 - 1 Villarreal CF
20:30 Alcorcоn 1 - 1 Racing de Ferrol
20:45 PSV Eindhoven 6 - 1 Willem II
20:45 Excelsior 2 - 4 ADO Den Haag
20:45 Hapoel Tel Aviv 1 - 0 Hapoel Haifa
20:45 Partizani Tirana 1 - 0 Kastrioti
21:00 Levski Sofia 1 - 0 Beroe
21:00 San Luis 0 - 0 Audax Italiano
21:00 Angers 1 - 0 LOSC Lille
21:00 Dijon 0 - 2 Caen
21:00 Guingamp 1 - 2 Toulouse FC
21:00 Reims 0 - 1 Montpellier
21:00 Strasbourg 2 - 3 Nantes
21:00 French Ligue 1 Simulcast
21:00 Santa Clara 4 - 2 Boavista
21:00 Lokeren OV 1 - 0 Waasland-Beveren
21:00 Sint-Truiden 1 - 0 Oostende
21:00 Valerenga Fotball - Rosenborg BK
21:00 Partizan - Backa Palanka
21:00 Rijeka - Inter Zapresic
21:00 Legia Warszawa - Rakow Czestochowa
21:00 FCSB - Viitorul Constanta
21:00 El Zamalek 0 - 0 Al-Ittihad Al-Sakandary
21:00 Ponferradina - Tenerife
21:00 RKC Waalwijk - PSV Eindhoven
21:00 KAA Gent - Cercle Brugge KSV
21:00 Zulte Waregem - Antwerp
21:00 Besiktas 0 - 1 Sivasspor
21:00 Hermannstadt 1 - 0 CS Universitatea Craiova
21:00 AZ Alkmaar 1 - 1 NEC Nijmegen
21:00 Telstar 0 - 1 De Graafschap
21:00 Sparta Rotterdam 1 - 1 NEC Nijmegen
21:00 Caykur Rizespor 1 - 0 Fatih Karagumruk
21:00 Kasimpasa 1 - 5 Trabzonspor
21:00 Kifisia 2 - 1 Atromitos
21:00 Kisvarda 2 - 3 Ujpest
21:00 Al Ittihad 3 - 4 Al Hilal
21:00 Al Raed 0 - 1 Al-Okhdood
21:00 Slaven Koprivnica 0 - 1 Lokomotiva
21:00 Helmond Sport 2 - 1 Cambuur
21:00 VVV Venlo 2 - 0 De Graafschap
21:00 Jong Utrech 1 - 0 Roda JC
21:00 MVV Maastricht 2 - 1 Jong Ajax
21:00 Den Bosch 1 - 2 Jong PSV
21:00 Emmen 2 - 4 Dordrecht
21:00 Telstar 0 - 1 FC Eindhoven
21:00 Oss 0 - 2 Groningen
21:10 Domzale - Maribor
21:15 Comersiantes Unidos 0 - 2 Ayacucho
21:15 Molinos El Pirata - Carlos Manucci
21:15 San Mart?n - Binacional
21:30 Lech Pozna? 1 - 1 Piast Gliwice
21:30 CSU Craiova 3 - 0 Dinamo Bucuresti
21:30 Cefn Druids 2 - 1 Llandudno
21:30 Tenerife 2 - 2 Deportivo
21:30 Banfield 1 - 0 Patronato
21:30 Asteras Tripolis 0 - 1 AEK Athens
21:30 Atromitos 0 - 0 Xanthi
21:30 Sporting Charleroi 3 - 1 Mouscron
21:30 Parma 1 - 2 Juventus
21:30 Asteras Tripolis - AEK Athens
21:30 Ruch Chorzow 0 - 1 Gornik Zabrze
21:30 RSC Anderlecht 0 - 1 KAA Gent
21:30 Botev Plovdiv - Slavia Sofia
21:30 Rapid Bucuresti - Dinamo Bucuresti
21:30 Ruch Chorzow - Stal Mielec
21:30 Borussia Dortmund - Heidenheim
21:45 Trabzonspor 4 - 0 Galatasaray
21:45 Alanyaspor 1 - 0 Goztepe
21:45 Altay 2 - 2 Adanaspor
21:45 Fortuna Sittard 1 - 1 FC Utrecht
21:45 Real Madrid 4 - 1 Leganes
21:45 Atalanta - Torino
21:45 Cagliari Calcio - Internazionale Milano
21:45 Genoa - Fiorentina
21:45 Lecce - Hellas Verona
21:45 US Sassuolo - Sampdoria
21:45 Udinese Calcio - Parma
21:45 Italian Serie A Simulcast
21:45 Fenerbahce - Trabzonspor
21:45 Yeni Malatyaspor 2 - 3 Alanyaspor
21:45 Eskisehirspor - Bursaspor
21:45 Adana Demirspor - Keciorengucu
21:45 World Cup Qualification. Europe, Simulcast
21:45 Switzerland 2 - 1 Greece
21:45 Qatar 0 - 4 Serbia
21:45 Luxembourg 2 - 1 Azerbaijan
21:45 Portugal 2 - 1 Ireland
21:45 France 1 - 1 Bosnia
21:45 Denmark 2 - 0 Scotland
21:45 Faroe Islands 0 - 4 Israel
21:45 Moldova 0 - 2 Austria
21:45 Latvia 3 - 1 Gibraltar
21:45 Norway 1 - 1 Netherlands
21:45 Turkey 2 - 2 Montenegro
21:45 Malta 3 - 0 Cyprus
21:45 Russia 0 - 0 Croatia
21:45 Slovenia 1 - 1 Slovakia
21:45 Atalanta 3 - 1 Torino
21:45 Bologna 1 - 1 Salernitana
21:45 Oud-Heverlee - Kortrijk
21:45 Roma - AC Milan
21:45 Shamrock Rovers - Bohemian
21:45 Cork City - Sligo Rovers
21:45 Drogheda United - UCD Dublin
21:45 Dundalk - Derry City
21:45 Shelbourne - Saint Patrick's Athletic
22:00 Osijek 2 - 1 Lokomotiva
22:00 Chic? 0 - 1 La Equidad
22:00 ENPPI 1 - 4 El Zamalek
22:00 Aurora 1 - 2 The Strongest
22:00 Vitoria 1 - 0 America Mineiro
22:00 Grеmio 4 - 0 Botafogo
22:00 Olmedo - Delfin
22:00 Olympique de Marseille - AS Saint-Etienne
22:00 Frosinone - Ascoli
22:00 Villarreal CF - Real Madrid
22:00 Cadiz - Extremadura UD
22:00 Fortaleza - Goias
22:00 Flamengo - Palmeiras
22:00 Antofagasta - Universidad Catolica
22:00 Mali 1 - 0 Rwanda
22:00 Libya 2 - 1 Gabon
22:00 Levante Women - Lyon (W)
22:00 Leicester City 0 - 1 Manchester United
22:00 Nantes - Olympique de Marseille
22:00 Luton Town - West Ham United
22:15 Breidablik - Fylkir
22:15 Vizela - Gil Vicente
22:30 Avai - Figueirense
22:30 Ourense 0 - 2 Mushuc Runa
22:30 RSB Berkane 0 - 1 Hassania Agadir
22:30 Albacete - Valladolid
23:00 Seattle Sounders - Kansas City Wizards
23:00 Sporting Lisbon - Feirense
23:00 Bolivar - Wilstermann
23:00 Sol de America - Nacional Asuncion
23:00 SC Braga - Benfica
23:00 River Plate - Boca Juniors
23:00 Sportivo San Lorenzo - Sol de America
23:00 Llaneros Villavicencio - La Equidad
23:00 UD Almeria 2 - 3 Celta de Vigo
23:30 Union Espanola - Universidad Catolica
23:30 Universidad Catolica - El Nacional
23:30 Sporting Cristal - Sport Boys
23:30 Deportivo Llacuabamba - Atletico Grau
23:30 Coquimbo Unido 0 - 0 Everton
23:30 CR Salmi - Hassania Agadir
23:45 Talleres Cordoba - Godoy Cruz
00:00 Huila - Leones
00:00 Deportivo Municipal - Alianza Lima
00:00 Cali - Pasto
00:00 LDU de Quito 1 - 0 Macar?
00:15 Royal Pari - Guabira
00:15 Emelec 2 - 1 Guayaquil City
00:30 O Higgins - Huachipato
01:00 Cruz Azul - Veracruz
01:00 Vasco da Gama - Santos
01:00 Goias - Fortaleza
01:00 Quer?taro - Puebla
01:00 Santa Fe - Medell?n
01:00 Cruzeiro - Vasco da Gama
01:00 Corinthians - Atlеtico Mineiro
01:00 Confianca 1 - 2 Regatas
01:00 Montevideo Wanderers - MC Torque
01:30 Seattle Sounders - LA Galaxy
01:30 Guarani - General Diaz
01:30 Jaguares Cordoba 1 - 1 Am?rica
01:45 Real Garcilaso - Sport Huancayo
02:00 Universidad de Concepcion - La Calera
02:00 Aucas 2 - 0 Delfin
02:00 Millonarios - Aguilas Doradas
02:00 Envigado - Tolima
02:00 San Lorenzo - River Plate
02:00 Huila - Tolima
02:00 Guairena - General Diaz
02:00 Ayacucho 1 - 2 Carlos Manucci
02:00 Union Espanola 2 - 3 Colo Colo
02:00 Huracan 2 - 0 Central Cordoba SE
02:00 La Calera - Deportes Copiapo
02:00 Guairena - General Caballero
02:05 Chic? - Envigado
02:30 New England Revolution - Portland Timbers
02:30 CF Montreal - New York Red Bulls
02:30 Orlando City - Philadelphia Union
02:30 LDU de Quito - El Nacional
02:30 Club Destroyers - Blooming
03:00 Leоn - Pumas UNAM
03:00 Tigres - Atlas
03:00 FC Dallas - Houston Dynamo
03:00 Columbus Crew - New York City
03:00 Toronto FC - Los Angeles FC
03:00 Corinthians - Atlеtico Mineiro
03:00 Boa - Alagoano
03:00 Alianza Petrolera - Am?rica
03:00 Juarez - Monterrey
03:00 Colo Colo - Cobresal
03:00 Barcelona Еcuador 4 - 2 Aucas
03:00 Toronto FC 0 - 1 CF Montreal
03:00 Real San Luis 0 - 0 Tijuana
03:00 Central Cordoba SE - Atletico Platense
03:00 Delfin - Independiente JT
03:30 Londrina 2 - 3 Coritiba
03:30 Atletico-GO 3 - 1 Sao Paulo
03:30 Nacional 1 - 1 Envigado
04:00 Melgar - Universitario
04:00 Nacional - Millonarios
04:00 Pereira 2 - 0 Junior
04:00 Real San Luis - Atlas
04:06 Juarez - Mazatlan
04:10 Tolima - Atl. Bucaramanga
05:00 Chivas Guadalajara - Pachuca
05:00 Real Salt Lake - LA Galaxy
05:00 Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
05:05 Quer?taro 1 - 1 Puebla
05:30 Los Angeles FC - Minnesota United
06:10 Puebla - Tijuana
12:45 Brisbane Roar - Adelaide United
13:00 Qingdao West Coast - Nantong Zhiyun
14:00 Shenzhen Peng City - Qingdao Hainiu
14:35 Zhejiang Greentown - Beijing Guoan
14:35 Wuhan Three Towns - Tianjin Teda
14:35 Changchun Yatai - Meizhou Hakka
14:35 Cangzhou Mighty Lions - Henan Jianye
15:00 Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan
17:15 Al-Khor - Lusail
18:00 FS Metta/LU - Auda
18:00 FC Inter Turku - EIF
18:00 Dhamk - Al Taawon
18:00 Al Hilal - Al Fateh
18:00 Vozdovac - Spartak Subotica
18:30 Zemplin Michalovce - Dukla
18:30 Vitebsk - BATE
19:00 Piast Gliwice - Warta Poznan
19:00 Pаrnu - Nоmme Kalju FC
19:00 Istra 1961 - Slaven Koprivnica
19:30 Hertha BSC - Hannover 96
19:30 St. Pauli - Hansa Rostock
19:30 Bundesliga 2, Simulcast
20:00 Dinamo Bucuresti - Voluntari
20:00 Adana Demirspor - Galatasaray
20:00 Lyngby - Vejle
20:00 OFK Pirin - Botev Vratsa
20:00 Cukaricki - Mladost Lucani
20:30 Dinamo Brest - Naftan
20:30 FK Austria Wien - SCR Altach
21:00 Zalaegerszeg - Puskas Akademia
21:00 Emmen - Helmond Sport
21:00 CR Salmi - Mouloudia Oujda
HIGHLIGHTS
« September 2024 » | Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Ad: livescore.in
CHAT
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SCORE!
PICS
Partner: Soccer Predictions