LIVE GAMES » FOOTBALL
Friday 14 September
10:00 Luch-Energiya Vladivostok 0 - 0 Nizhny Novgorod
11:00 Gyeongnam FC 3 - 3 Ulsan Hyundai
11:30 Madura United 2 - 2 Barito Putera
12:00 Metalurg Zaporozje U19 2 - 4 Dynamo Kyiv U19
12:00 Lokomotiv Moskva U21 0 - 2 Dinamo Moskva U21
12:00 Oita Trinita 2 - 1 Shonan Bellmare
12:00 Nagoya 4 - 2 Daegu
12:00 Dynamo Vladivostok 2 - 1 Irtysh
12:30 Tianjin Quanjian 0 - 1 Dalian Shide
12:30 Tampines Rovers 3 - 3 Balestier Khalsa
12:30 Oakleigh Cannons 2 - 5 Macarthur
12:30 Melbourne Knights 3 - 2 Heidelberg United
12:30 MetroStars 1 - 2 Melbourne City
13:00 Song Lam Nghe An 3 - 1 Da Nang
13:00 Sanna Khanh Hoa 1 - 1 Ha Noi
13:00 Binh Duong 1 - 1 Than Quang Ninh
13:00 Cerezo Osaka 1 - 1 Jubilo Iwata
13:00 Kashima Antlers 2 - 1 Shonan Bellmare
13:00 Kuressaare 0 - 3 Paide
13:00 Levadia Tallinn 1 - 1 Tulevik
13:00 Estoril 2 - 1 FC Porto II
13:00 Hai Phong 1 - 1 Sanna Khanh Hoa
13:00 Quang Nam 1 - 4 Da Nang
13:00 Orenburg U21 0 - 1 Rubin Kazan U21
13:00 Tambov U21 1 - 1 CSKA Moscow U21
13:00 Kashima Antlers 2 - 0 FC Tokyo
13:00 Kawasaki Frontale 2 - 0 Jubilo Iwata
13:00 Yokohama Marinos 3 - 0 Sanfrecce Hiroshima
13:00 Gamba Osaka 1 - 0 Sagan Tosu
13:00 Vissel Kobe 2 - 1 Matsumoto Yamaga
13:00 Yenisey Krasnoyarsk 2 - 2 Baltika Kaliningrad
13:00 Jeonbuk FC 2 - 1 Sangju Sangmu
13:00 Daegu FC 0 - 0 Pohang Steelers
13:00 Henan Jianye - Shenzhen Ruby
13:00 Kyoto Sanga 1 - 2 Yokohama Marinos
13:00 Vissel Kobe 2 - 1 FC Tokyo
13:00 Incheon United 0 - 0 Ulsan Hyundai
13:00 Jeonbuk FC 1 - 0 Seongnam Ilhwa
13:00 Amkal 2 - 2 Zvezda
13:00 Shakhtar Donetsk U-19 2 - 1 Celtic U-19
13:30 Nagoya 1 - 1 Kawasaki Frontale
13:30 Pohang Steelers 2 - 0 Suwon S.B
13:45 Ratchaburi 2 - 0 Chonburi
14:00 Hannover 96 0 - 2 Arminia Bielefeld
14:00 1. FC Heidenheim 3 - 0 Holstein Kiel
14:00 Jahn Regensburg 2 - 3 Stuttgart
14:00 German 2 Bundesliga Simulcast
14:00 Oleksandria 2 - 0 Dnipro-1
14:00 Hamilton Academical - Celtic
14:00 Real Madrid 3 - 2 Levante
14:00 Farum Women - Kolding Women
14:00 Odense BK Women - AGF Aarhus Women
14:00 Port - Nakhon Ratchasima
14:00 FK Ventspils 1 - 1 FK Jelgava
14:00 Tom Tomsk 2 - 2 Spartak Moskva II
14:00 Ulsan 0 - 0 Kawasaki
14:15 PS TIRA 1 - 1 Persib
14:30 Liverpool 3 - 1 Newcastle United
14:30 Fulham 1 - 1 West Bromwich Albion
14:30 ?rebro 0 - 0 GIF Sundsvall
14:30 Orgryte 0 - 1 Trelleborg
14:30 Beijing Guoan 3 - 1 Hebei CFFC
14:30 Shandong Luneng 1 - 1 Wuhan Three Towns
14:30 Meizhou Hakka 0 - 0 Zhejiang Green Town
14:35 Tianjin Teda 2 - 5 Shanghai SIPG
14:35 Guangzhou Evergrande 1 - 0 Beijing Guoan
14:35 Guangzhou F.C. - Tianjin Tianhai
14:35 Henan Jianye 4 - 1 Hebei CFFC
15:00 Pohronie 0 - 3 Nitra
15:00 Sai Gon 3 - 1 Hoang Anh Gia Lai
15:00 Cherkashchyna-Akademiya 1 - 6 Rukh Vynnyky
15:00 Zwickau 1 - 2 Uerdingen
15:00 Munster 2 - 3 Viktoria Koln
15:00 Sonnenhof 2 - 2 Bayern Munchen II
15:00 Munchen 1860 3 - 1 Carl Zeiss Jena
15:00 Meppen 6 - 1 Kaiserslautern
15:00 Waldhof Mannheim 1 - 2 Wurzburger Kickers
15:00 Shirak 0 - 0 Gandzasar
15:00 Muang Thong United 3 - 1 Buriram United
15:00 Palanga 2 - 3 Kauno Zalgiris
15:00 Dalian Shide 1 - 1 Shanghai Shenhua
15:00 Lokomotiv Moskva 2 - 2 FC Krasnodar
15:00 Sochi 1 - 3 Torpedo Moscow
15:00 Juventus U-19 1 - 1 Benfica U-19
15:00 Chelsea U-19 1 - 1 RB Salzburg U-19
15:00 Maccabi Haifa U-19 0 - 5 PSG U-19
15:15 Brunei DPMM - Warriors
15:15 Al Nasr (Oman) - Al Jazira
15:30 Samtredia 3 - 5 Dila
15:30 Keciorengucu 1 - 0 BB Erzurumspor
15:30 Wacker Innsbruck 2 - 0 Grazer AK
15:30 Milan U-19 3 - 0 Dinamo Zagreb U-19
15:45 Clermont 0 - 2 Lorient
16:00 Metallurg Bekabad 0 - 1 Lokomotiv Tashkent
16:00 Nоmme Kalju FC 2 - 2 Trans Narva
16:00 Fiorentina 0 - 0 Juventus
16:00 Codru Lozova - Zimbru
16:00 Hirnyk-Sport 1 - 0 Metalurh Z
16:00 Torpedo Zhodino 1 - 0 Neman Grodno
16:00 Samut Prakan City 1 - 1 Bangkok United
16:00 Ascoli 2 - 0 Livorno
16:00 Cittadella 2 - 0 Trapani
16:00 Perugia 0 - 0 Juve Stabia
16:00 Virtus Entella 1 - 0 Frosinone
16:00 BFC Daugavpils 2 - 2 Valmiera / BSS
16:00 Tekstilshchik 3 - 1 SKA Khabarovsk
16:00 Neftekhimik 2 - 2 Shinnik Yaroslavl
16:00 Rakow Czestochowa 2 - 0 Arka Gdynia
16:00 Astana 1 - 2 Tobol
16:00 Rangers U-19 3 - 2 Napoli U-19
16:30 Rubin Kazan U21 2 - 1 Yenisey U21
16:30 Kongsvinger 1 - 1 Aalesund
16:30 Spartak Moskva 1 - 2 FC Ural
16:30 Borussia Dortmund 4 - 0 Bayer 04 Leverkusen
16:30 Mainz 05 2 - 1 Hertha BSC
16:30 Augsburg 2 - 1 Eintracht Frankfurt
16:30 1. FC Koln 0 - 1 Borussia Monchengladbach
16:30 Union Berlin 1 - 2 Werder Bremen
16:30 German Bundesliga Simulcast
16:30 El Hodood 1 - 2 Al Masry
16:30 Amkar 1 - 0 Chelyabinsk
16:35 Dibba Al Fujairah 1 - 4 Al Wahda Abu Dhabi
16:35 Al Ittihad Kalba 2 - 0 Emirates
16:55 Al-Shahania 0 - 2 Al-Wakrah
17:00 Istanbul BB 1 - 1 Sivasspor
17:00 Brighton & Hove 1 - 1 Burnley
17:00 Manchester United 1 - 0 Leicester City
17:00 Sheffield United 0 - 1 Southampton
17:00 Tottenham Hotspur 4 - 0 Crystal Palace
17:00 Wolverhampton 2 - 5 Chelsea
17:00 Hull City 2 - 2 Wigan Athletic
17:00 Shakhtar Donetsk 4 - 3 Zorya Luhansk
17:00 Karpaty Lviv 2 - 1 Vorskla Poltava
17:00 Mykolaiv 6 - 2 Kremen
17:00 Minai 2 - 1 Agrobiznes Volochysk
17:00 Avanhard - Metalist 1925
17:00 Prykarpattia 0 - 1 Inhulets
17:00 Tirana - Skenderbeu
17:00 Teuta - Vllaznia
17:00 Luftetari - Flamurtari Vlore
17:00 FC Lahti 3 - 0 RoPS Rovaniemi
17:00 Aberdeen 1 - 1 Saint Johnstone
17:00 Heart of Midlothian 2 - 3 Motherwell
17:00 Kilmarnock 2 - 0 Hibernian
17:00 Rangers 3 - 1 Livingston
17:00 Ross County 2 - 1 Saint Mirren
17:00 Leganes 0 - 3 Villarreal CF
17:00 Mirandеs 1 - 1 Malaga
17:00 Numancia 1 - 0 Huesca
17:00 Ostersunds 1 - 2 Kalmar
17:00 ?ster 0 - 2 Jonkopings Sodra
17:00 Syrianska FC 0 - 3 Frej
17:00 Dila 0 - 0 Rustavi
17:00 Sumqayit 1 - 2 Zira
17:00 Avangard Kursk 2 - 2 Mordovia Saransk
17:00 Rotor Volgograd 2 - 0 Fakel
17:00 Londrina 2 - 1 Coritiba
17:00 Dornbirn 2 - 2 Liefering
17:00 Septemvri Sofia 3 - 1 Minior Pernik
17:30 Vitosha Bistritsa 1 - 1 Botev Vratsa
17:30 PS Kemi 0 - 2 RoPS Rovaniemi
17:30 Machine Sazi - Shahr Khodrou
17:30 Botev Plovdiv 0 - 1 CSKA Sofia
17:30 Inter Zapresic 3 - 1 Slaven Koprivnica
17:30 Slovan Liberec 1 - 1 Teplice
17:30 Mlad? Boleslav 6 - 0 Pribram
17:30 Maccabi T-A 4 - 1 Alashkert
17:30 Maccabi Haifa 0 - 0 Feyenoord
17:30 CSKA Moscow 2 - 1 FC Ural
17:30 FC Rostov 3 - 1 Orenburg
17:30 Krylya Sovetov 2 - 0 Zenit St. Petersburg
17:30 Hajduk Split 2 - 0 Rijeka
17:45 FK Riga 5 - 0 FS Metta/LU
18:00 Concordia Chiajna 0 - 3 Sepsi
18:00 Al-Arabi 0 - 1 Al Rayyan
18:00 Navbahor Namangan 3 - 3 Pakhtakor
18:00 Maccabi Haifa 2 - 0 Ironi Kiryat Shmona
18:00 FC Salzburg 7 - 2 Hartberg
18:00 SK Sturm Graz - LASK Linz
18:00 Mattersburg - Swarovski Tirol
18:00 Austrian Bundesliga Simulcast
18:00 Olympic Safi 1 - 1 Khouribga
18:00 Chornomorets - Obolon-Brovar
18:00 Ujpest - Debrecen
18:00 Varda - Mezokovesd
18:00 Diоsgyоr 1 - 0 Zalaegerszeg
18:00 Puskas Akademia - Kaposvаri
18:00 Honved - MOL Vidi
18:00 Torpedo Moskva - Krasnodar II
18:00 Khimki - Chayka
18:00 Shabab Al Ahli - Shahr Khodrou
18:00 TPS Turku - IFK Mariehamn
18:00 Al Ahli Jeddah - Al Shorta Baghdad
18:00 Istiqlol 0 - 1 Persepolis
18:00 Aktobe 1 - 0 Taraz
18:05 Al Shamal 2 - 2 Al Ahli
18:15 Foolad 0 - 0 Sepahan
18:30 Luch Minsk 3 - 1 Torpedo Minsk
18:30 Dinamo Brest - Minsk
18:30 Paris Saint-Germain FC 1 - 0 Strasbourg
18:30 Lechia Gdansk - Lech Pozna?
18:30 Palestino - Coquimbo Unido
18:30 Famalicao - Pacos de Ferreira
18:30 Targoviste - Sepsi
18:30 Zenit St. Petersburg 3 - 1 Arsenal Tula
18:30 FC Lahti 1 - 2 KuPS Kuopio
18:30 HIFK 0 - 0 FC Inter Turku
18:30 Ilves 1 - 0 HIFK
18:30 KTP 0 - 1 SJK Seinаjoki
18:40 Al Nasr 2 - 1 Al Faisaly
18:40 Al Hilal - Al Feiha
18:45 Al Feiha 1 - 3 Al Shabab
18:50 Abha 1 - 1 Al Raed
19:00 Horoya 0 - 0 Al-Ahly Cairo
19:00 Sumqayit 1 - 0 Karabakh
19:00 Inter Zapresic 1 - 2 Istra 1961
19:00 Bohemians 1905 0 - 1 Zlin
19:00 Desna 1 - 0 Arsenal Kyiv
19:00 Zag??bie ?ubin 4 - 0 Slask Wroclaw
19:00 Hapoel Tel Aviv - Sektzia Nes Tziona
19:00 Hapoel Hadera - Hapoel Raanana
19:00 Petrocub - Sheriff
19:00 Boluspor - Altay
19:00 Altinordu - Eskisehirspor
19:00 Napoli - Sampdoria
19:00 Venezia 0 - 2 Chievo
19:00 Rosenborg BK - Lillestrom
19:00 Dinamo Batumi - Lokomotivi Tb
19:00 Sabah 0 - 1 Gabala
19:00 Molinos El Pirata - Alianza Universidad
19:00 Atromitos - PAOK
19:00 Crvena Zvezda - Indija
19:00 Oostende - Standard de Li?ge
19:00 Sochi - Lokomotiv Moskva
19:00 Rakow Czestochowa 2 - 1 Zag??bie ?ubin
19:00 San Mart?n 1 - 2 Cusco
19:00 Aswan 4 - 0 Tanta
19:00 Al Nassr - Traktor
19:00 Garlava 0 - 2 Hegelmann
19:00 TJK Legion - Paide
19:00 Rentistas - Torque
19:05 Qatar SC 1 - 3 Al-Gharrafa
19:15 Bani Yas 1 - 1 Al Wasl
19:15 Al Sharjah 6 - 3 Al Nasr
19:15 OFI - Panetolikos
19:15 Arsenal de Sarandi 4 - 1 Union Santa Fe
19:30 Lokomotiv Moskva 1 - 1 Dinamo Moskva
19:30 Jahn Regensburg 0 - 2 Dynamo Dresden
19:30 Union Berlin 2 - 2 Duisburg
19:30 German 2 Bundesliga Simulcast
19:30 Tammeka Tartu 0 - 1 Nоmme Kalju FC
19:30 Radnicki Nis 1 - 0 Vojvodina
19:30 Norwich City - Manchester City
19:30 New York City - San Jose Earthquakes
19:30 Real Sociedad - Atletico de Madrid
19:30 Las Palmas - Almeria
19:30 Al Sharjah - Shabab Al Ahli
19:30 AZ Alkmaar - Sparta Rotterdam
19:30 AFC Ajax - SC Heerenveen
19:30 RB Leipzig - Bayern Munchen
19:30 DFB Pokal, Simulcast
19:30 Dynamo Dresden 4 - 1 Hamburger SV
19:30 Wurzburger Kickers - Hannover 96
19:30 Rot-Weiss Essen 1 - 0 Arminia Bielefeld
19:30 Slavia Sofia 0 - 2 Beroe Stara Zagora
19:45 Jong Ajax 1 - 2 Jong PSV
19:45 Young Boys 2 - 1 Manchester United
19:45 Sevilla 1 - 1 Red Bull Salzburg
19:45 Champions League, Simulcast
19:45 Shakhtar Dn - Celtic
19:45 Milan - Dinamo Zagreb
20:00 Halmstad 1 - 1 Varberg
20:00 Ludogorets 2 - 1 Vereya
20:00 Esbjerg 2 - 0 Odense BK
20:00 Giresunspor 0 - 1 Afjet Afyonspor
20:00 OGC Nice 2 - 1 Stade Rennais FC
20:00 Braunschweig 2 - 0 Carl Zeiss Jena
20:00 Zemplin Michalovce 2 - 1 Trencin
20:00 Senica 0 - 1 Dunajska Streda
20:00 Zlate Moravce - Zilina
20:00 Ruzomberok - Sered
20:00 Gaziantep BB 3 - 2 Besiktas
20:00 Antalyaspor - Kayserispor
20:00 Moghreb Tetouan - FAR Rabat
20:00 Ludogorets 2 - 0 Etar
20:00 Gorica - Lokomotiva
20:00 Slavia Praha - Slov?cko
20:00 H?cken 1 - 1 Sirius
20:00 Kalmar 0 - 2 IFK Norrkoping
20:00 Ostersunds 0 - 0 ?rebro
20:00 AGF Aarhus 4 - 2 Vejle
20:00 Sheffield United 0 - 2 Wolverhampton
20:00 Hatayspor - Gaziantep BB
20:00 Al Sharjah - Al Wahda
20:00 La Serena - O Higgins
20:00 Helsingborg - Trelleborg
20:00 AC Ajaccio - Paris
20:00 Aldosivi - Newell's Old Boys
20:00 Union Touarga - FAR Rabat
20:10 Lafnitz 5 - 1 Kapfenberger SV
20:10 Austria Wien II 2 - 1 Juniors OO
20:10 Horn 0 - 1 Austria Klagenfurt
20:10 Floridsdorfer AC 1 - 0 Ried
20:10 Wattens 2 - 0 Wiener Neustadt
20:10 Liefering 1 - 0 Amstetten
20:10 Al-Shahania 3 - 2 Qatar SC
20:15 Talleres Cordoba - Platense
20:15 Al-Wakrah - Al-Sadd
20:15 Qatar SC - Al Rayyan
20:30 Ohod 0 - 2 Al Ahli
20:30 Hapoel Kfar Saba - Maccabi Tel Aviv
20:30 Paksi SE - Ferencvаros
20:30 FC Rostov 0 - 0 Lokomotiv Moskva
20:30 Beitar Jerusalem - Hapoel Hadera
20:30 Levski Sofia 2 - 0 OFK Pirin
20:45 BATE - Gorodeya
20:45 VVV Venlo - FC Groningen
20:45 Al Ahli - Al Wahda
21:00 Galatasaray 4 - 1 Kasimpasa
21:00 AC Ajaccio 0 - 0 Paris
21:00 Brest 4 - 1 Gazеlec Ajaccio
21:00 Clermont 2 - 0 Auxerre
21:00 Grenoble Foot 38 4 - 2 Valenciennes
21:00 Nancy 0 - 1 Le Havre
21:00 Orlеans 2 - 0 Chаteauroux
21:00 Red Star 0 - 3 Lorient
21:00 Troyes 2 - 0 Niort
21:00 French Ligue 2 Simulcast
21:00 Dinamo Bucuresti 1 - 2 Astra Giurgiu
21:00 Manchester United U23 1 - 1 Reading U23
21:00 Mushuc Runa - Fuerza Amarilla
21:00 Dijon - Nimes
21:00 Montpellier - OGC Nice
21:00 Brest - Stade Rennais FC
21:00 FC Girondins de Bordeaux - Metz
21:00 French Ligue 1 Simulcast
21:00 AS Eupen 1 - 1 Zulte Waregem
21:00 Sint-Truiden - Waasland-Beveren
21:00 Korona Kielce - Wisla Krak?w
21:00 Iquique - Audax Italiano
21:00 Benfica - Gil Vicente
21:00 Dinamo Bucuresti - Botosani
21:00 Viitorul Constanta - CSU Craiova
21:00 Breda 2 - 1 Den Bosch
21:00 Al Hilal 2 - 1 Pakhtakor
21:00 Al Wahda - Esteghlal
21:00 Al Wahda 4 - 2 Dhamk
21:15 Maribor - Aluminij
21:15 San Mart?n - Melgar
21:15 Ayacucho 1 - 2 Deportivo Municipal
21:30 Club Brugge KV 2 - 1 Lokeren OV
21:30 Borussia Dortmund 3 - 1 Eintracht Frankfurt
21:30 Jagiellonia Bia?ystok 3 - 1 Cracovia
21:30 Cadiz - Girona
21:30 Ponferradina - Alcorcоn
21:30 Olympiacos - Niki Volos
21:30 Central Cordoba SE - Defensa y Justicia
21:30 Godoy Cruz - Argentinos Juniors
21:30 Cercle Brugge KSV - Club Brugge KV
21:30 Al-Ittihad Al-Sakandary - Al Ahly
21:30 Union Espanola - La Serena
21:30 Albion - River Plate
21:35 Bohemian 4 - 2 Cork City
21:45 Waterford 2 - 0 Bray Wanderers
21:45 Saint Mirren 0 - 0 Celtic
21:45 Birmingham City 1 - 1 West Bromwich Albion
21:45 Paris Saint-Germain FC 4 - 0 AS Saint-Etienne
21:45 Internazionale Milano - Udinese Calcio
21:45 PSV Eindhoven - BV Vitesse
21:45 FC Utrecht - Emmen
21:45 Toulouse 0 - 0 Sochaux
21:45 Beerschot - KRC Genk
21:45 Duisburg 0 - 5 Borussia Dortmund
21:45 Bournemouth - Queens Park Rangers
21:45 Blackburn Rovers - Hull City
21:45 Luton Town - Coventry City
21:45 Millwall - Queens Park Rangers
21:45 Rotherham United - Blackpool
21:45 Norwich City - Bristol City
22:00 Shamrock Rovers 5 - 0 Limerick
22:00 Huesca 0 - 1 Rayo Vallecano
22:00 ES Setif 1 - 0 WAC Casablanca
22:00 Venezia 2 - 3 Benevento
22:00 FUS Rabat 1 - 0 Ittihad Tanger
22:00 FC Barcelona 5 - 2 Valencia CF
22:00 The Strongest - Real Potosi
22:00 Universidad de Chile - Cobresal
22:00 Jong Utrecht - Jong AZ
22:00 Champions League, Simulcast
22:00 Barcelona - Bayern Munich
22:00 Dynamo Kiev - Benfica
22:00 Villareal - Atalanta
22:00 Lille - Wolfsburg
22:00 Chelsea - Zenit Saint Petersburg
22:00 Malmoe - Juventus
22:00 Reading - Sunderland
22:00 West Bromwich Albion - Birmingham City
22:00 Rangers - Napoli
22:00 Chelsea - RB Salzburg
22:00 Real Madrid - RB Leipzig
22:00 Manchester City - Borussia Dortmund
22:00 Champions League, Simulcast
22:00 FC Copenhagen - Sevilla
22:00 Maccabi Haifa - PSG
22:00 Juventus - Benfica
22:15 Grotta 2 - 2 Fjоlnir
22:15 Brighton & Hove 1 - 3 Chelsea
22:30 FC Porto 1 - 1 Chaves
22:30 Chicago Fire - FC Dallas
22:30 Vitoria - Guarani
22:30 Arsenal de Sarandi - Col?n Santa Fe
22:30 Col?n Santa Fe - San Lorenzo
23:00 Flamengo - Santos
23:00 Libertad - Cerro Porteno
23:00 Cobresal - Colo Colo
23:15 Union Magdalena - Tolima
23:15 Delfin - Barcelona Еcuador
23:30 UTC Cajamarca - Alianza Lima
23:30 Union Espanola - Universidad de Chile
23:30 Vitoria Guimaraes - Aves
23:30 Carlos Manucci 0 - 2 Atletico Grau
23:30 Ourense 1 - 2 Macar?
23:45 Col?n Santa Fe - San Lorenzo
23:45 Libertad - Tacuary
00:00 Independiente FBC 1 - 1 Sportivo Luqueno
00:00 Everton VM - Nublense
00:15 Aurora - Always Ready
00:45 Central Cordoba SE - Atletico Tucuman
01:00 Estudiantes La Plata 0 - 2 Aldosivi
01:00 Chapecoense - Vasco da Gama
01:00 Palmeiras - Cruzeiro
01:00 Parana Curitiba - Cuiaba
01:00 Once Caldas - Santa Fe
01:00 Monterrey 0 - 2 Necaxa
01:00 Colo Colo - Everton
01:00 River Plate - Banfield
01:00 Orlando City - Atlanta United
01:15 Coritiba 0 - 1 Londrina
01:30 La Equidad - Patriotas
01:30 Aucas 3 - 0 America Quito
01:30 Sol de America - Guarani
01:45 Academia Cantolao - Uni Cezar Vallejo
02:00 Atlanta United - Columbus Crew
02:00 Huracan - River Plate
02:00 Cienciano - Sporting Cristal
02:00 Junior - Union Magdalena
02:00 Nacional M - Boston River
02:15 Libertad 1 - 0 General Diaz
02:15 Cerro Porteno - Guairena
02:30 Figueirense 2 - 2 Sao Bento
02:30 CF Montreal - Cincinnati
02:30 Orlando City - New England Revolution
02:30 Philadelphia Union - Los Angeles FC
02:30 Sport Boys - Wilstermann
02:30 New York City - FC Dallas
02:30 Toronto FC - Inter Miami
02:30 Columbus Crew - New York Red Bulls
02:30 Universidad Catolica - Huachipato
03:00 Atletico Tucuman 3 - 0 Tigre
03:00 Sport Boys 2 - 2 The Strongest
03:00 Ceara - Botafogo
03:00 Chivas Guadalajara - Atlas
03:00 Leоn - Juarez
03:00 Tigres (W) - Real San Luis (W)
03:00 Boca Juniors - Defensa y Justicia
03:00 Independiente JT - 9 de Octubre
03:00 Independiente 1 - 0 Huracan
03:30 Sampaio Correa 1 - 0 Fortaleza
03:30 Santos - Atletico-PR
03:30 Lanus - Boca Juniors
03:30 Bragantino 2 - 0 Grеmio
03:45 Nacional - C?cuta
03:45 Flamengo - Sаo Paulo
04:00 Patriotas 1 - 0 Huila
04:00 Aucas 3 - 0 T?cnico Universitario
04:00 Universitario 2 - 0 Binacional
04:15 Cali - Pasto
04:50 Alianza Petrolera 1 - 5 Junior
05:00 Veracruz - Toluca
05:00 Vancouver Whitecaps - Houston Dynamo
05:00 Pachuca - Monterrey
05:00 Colorado Rapids - San Jose Earthquakes
05:00 Vancouver Whitecaps - LA Galaxy
05:05 Juarez - Pachuca
05:05 CF Am?rica - Santos Laguna
05:06 CF Am?rica - Pumas UNAM
HIGHLIGHTS
« September 2024 » | Mon | Tue | Wed | Thu | Fri | Sat | Sun |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
Ad: livescore.in
CHAT
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
SCORE!
PICS
Partner: Soccer Predictions